İnsanların temel ihtiyaçları zaman içinde değişmiştir. Fakat iyi hissetmek ve güzel görünmek ihtiyacı artarak devam etmektedir. Günlük sorunların yaratmış olduğu stres ve yorgunluk spa tedavileri ve meditasyonları ile azaltılması sağlanmaktadır.

 

Meditasyon, sağlık, terapi kadar bu alanda kullanılan ürün ve yatakların kalitesi de önemlidir. Edition Medical ürün ve hizmetleri müşterinin problemlerine mutlak ve en hızlı çözüm sunma hizmeti sağlar. Şık tasarım ve kullanım rahatlığı bakımından müşterilerin beğeni ve yorumları mükemmel düzeydedir.

 

Edition Medical firmamız geniş ürün yelpazesi ve portföyü ile bu alanda lider konumdadır. Firmamız konsept olarak:

 • kozmetik,
 • estetik,
 • koltuk,
 • yatak,
 • spa malzemeleri,
 • cilt bakım ürünleri,
 • masaj koltukları,
 • terapi masaları,
 • etajer-sehpa,
 • dinlenme yatakları,
 • fizik tedavi yatakları,
 • manikür masaları gibi oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahiptir. Uluslararası birçok firma ile iş ortaklığı kurup marka bilinirliği en yüksek firmalar arasındadır.

 

Cilt Bakım Cihazları Fiyatları

İnsan bedeni hassas ve nazik yapıdadır. Güzel ve bakımlı bir cilt için en sağlıklı ve steril ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Ucuz ve kalitesiz ürünler cilde fayda sağlamak yerine kalıcı zararlar vermektedir. Cildin üst pigmenti zarar gördüğü zaman eski görünümüne kolayca dönmemektedir.

 

Edition Medical spa ve cilt bakım cihazları %100 steril ve hijyenik bir yapıdadır. Uzun yıllar boyunca müşteri memnuniyet odaklı bir hizmet sağladığından dolayı kolayca benimsenmiştir.

 

Yerli ve yabancı sağlık denetleme ve kalite kontrol testlerinden en yüksek puanları alarak bu alanda lider konumdadır. Gerekli sağlık ve temizlik şartlarını eksiksiz yerine getiren bu ürünler firmamızın garantisi ve teminatı altındadır. Cilt bakım cihazı fiyatları ürün çeşidine, özelliklerine, ekstra istenen özelliklere bağlı olarak değişmektedir. Firmamız en uygun ve ulaşılabilir fiyat politikasıyla bütçe dostu ürünleri temin etmektedir.

 

Motorlu Koltuklar

Motorlu koltuklar genel olarak sağlık ve kozmetikte kullanılan koltuklardır. Kullanım kolaylığı ve değişebilen esnek yapısıyla terapi, diş hekimliği, ayak ve cilt bakım gibi alanlarlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Motorlu koltuklar rahat ve şık bir yapıya sahiptir. Bu nedenle herhangi bir fiziksel rahatsızlığa sebep olmamaktadır. Motorlu koltuklar ayak bakım ve tedavisinde kullanılmaktadır. Ayak, tırnak batması, kanaması gibi sağlık sorunlarında tedavi oldukça önemlidir.

 

Uzman tedavi esnasında kendi sağlığı ve hasta sağlığını korumakla yükümlüdür. Bu nedenle hastayı daha çok acı çektirmeden tedavi etmesi gerekmektedir. Motorlu koltuklar esnek ve ayarlanabilen yapısı sayesinde değişik formlarda kullanılmaktadır. Böylece hastanın daha rahat bir şekilde tedavisi sağlanmaktadır. Uzmanlar ise daha az yorularak fiziksel ağrı yaşamamaktadır.

 

Önceki İçerik2022 Ev Fiyatları Güncel
Sonraki İçerikEn İyi Raf Sistemleri Hizmeti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz