Büyük ve orta ölçekli işletmeler için üretim oldukça önemli bir kavramdır. Üretim planlamasında ihtiyaç olacak malzemelerin stoku için depolama alanları gerekmektedir. Üretilmiş ürünlerin ihtiyaç halinde pazara ulaştırılması da çözülmesi gereken bir sorun olabilmektedir.

 

Zem Raf olarak müşterilerimizin sorunlarına kalıcı ve güvenilir çözümler sunan bir firmayız. %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmaktayız. İş ortaklarımız ile kurduğumuz güven temelli ilişkilerimiz sayesinde uzun yılları aşan tecrübemizle sektörde lider konumundayız.

 

İşletmeler için depolama alanları bulunamadığında yeni bir arazi üzerine depo alanı yapmak bazen mümkün olmamaktadır. Bu durum ekstra maliyet ve sorunlara neden olmaktadır. Bu nedenle işletmeler için en sağlıklı çözüm minimum alandan maksimum fayda sağlamaktır. Uygun ölçü ve kalitede raf sistemleri ile en iyi raf sistemleri hizmeti sağlamaktayız.

 

Raf Modelleri Fiyatları

Raf sistemleri fiyatları müşterilerin istek ve taleplerine göre değişmektedir. Raf modelleri fiyatları;

 • seçilen raf sisteminin türüne,
 • raf sistemi malzemesi çeşidine,
 • kullanılacak malzemenin türü ve sayısı,
 • ektra bölme ve koruma aparatlarına,
 • ekstra talep ve ihtiyaç olmasına,
 • kurulum yapılacak bölgenin malzeme deposuna olan uzaklığına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Zem Raf olarak müşterilerimize en uygun ve ulaşılabilir raf modelleri fiyatları vermek konusunda da alternatif sunmaktayız. Müşterilerimiz kendi bütçelerine uygun ikinci el raf sistemlerini de firmamız güvencesi ile kullanabilmektedir. Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti ile çalışarak sorunlarınıza çözümler üretiyoruz.

Çelik Raf Sistemleri

ZemRaf olarak üretim çeşitliliği ve kalitesi bakımından sektöre öncülük etmekteyiz. Ürünleriniz için en uygun proje ve planlama ile raf modellerimiz ile alanın özelliklerine göre tasarımlar geliştirmekteyiz.

 

En yeni teknolojiler kullanarak raf sistemleri ve modellerinde kolayca hızlı çözümler geliştiriyoruz. Raf sistemleri kalite standartlarına uyumlu bir şekilde üretilmektedir. Kalite denetimlerinde düzensiz ve temiz olmayan depolama alanları prestij kaybına neden olmaktadır. Özellikle gıda alanında daha büyük sorunlar da oluşturulabilmektedir.

 

Raf sistemleri doğru kurulduğunda oluşabilecek kazaları da en aza indirmektedir. Bu nedenle çelik raf modelleri kullanıcıların gereksinimlerini karşılamaktadır. İşletmeler paslanmaz raf modellerini sık tercih etmektedir. Çelik raf sistemleri;

 • sağlam,
 • kaliteli,
 • güvenilir,
 • paslanmaz,
 • hafif,
 • sağlıklı olup büyük kazaların daha büyük masraflara dönüşmesini engeller.

 

Sitemizde yer alan ürün ve modelleri inceleyerek yetkili uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Alanında uzman, proje ekibimizden bilgi alarak sipariş oluşturabilirsiniz. Sorunlarınıza en kolay, güvenilir ve hızlı çözümler bulabilirsiniz.

 

Önceki İçerikEdition Medical Cilt Bakım Ürün ve Hizmetleri
Sonraki İçerikEtiket Baskı Teknikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz