opel astra

Opel’in ikonikleşen modellerinden biri olan Astra modeli, binek araçlar içinde en çok tercih edilenlerden biri olarak bilinir. Dinamik kullanımı ve şehir içinde sokaklar ve şeritler arası hızlı değişimi sağlayabilme özelliği ile çokça tercih edilen bu model yaşı olmayan ve her zaman genç kalan modellerden biri olur. Markanın en bilinen modellerinden biri olan Astra’nın yıllara göre değişen modelleri bulunur. Modeller sahip oldukları sürüş özellikleri ve tasarım özelliklerine göre farklılaşır. Opel Astra üretilmeye başlandığı 2006 yılından bu yana gerek fiyat gerekse şehir içi performansı ile birçok kullanıcının tercihi olmuştur. Dizel ve benzinli olmak üzere iki farklı modeli bulunan bu aracın iki farklı çeşidi de yakıt kullanımına göre değişir.

Yüksek Performans ve Seri Hareket İmkânı

Opel Astra piyasaya çıktığı andan itibaren özellikle şehir içi kullanım için üretilen araçların en sevilenlerinden biri olmuştur. Aracın yere yakın klasik binek araç formu aracı arazi dışında daha çok asfalt yol ve şehir içi kullanımlara uygun hale getirir. Markanın en sevilen modellerinden biri olan bu modelde son teknoloji sürüş ve yol imkanları kullanılır. Otomatik ve düz vites çeşitleri bulunan araçların modelden modele değişen özellikleri bulunur. Son çıkan modellerde otomatik sürüş ve şerit takip sistemi gibi özellikler yer alır. Farklı renk tasarımları bulunan aracın genç ve dinamik bir tasarımı bulunur. Oval çizgileri ve şık far ve kaput tasarımı ile dikkat çeken araç minimal çizgilere sahiptir. Koltuk hacmi geniş olan aracın bagaj hacmi de oldukça geniş ve kullanışlı olur. Aracın sürüş konforu hava yastığı gibi güvenlik öğeleri ile desteklenir. İç tasarım ögeleri olan koltuk tasarımı içindeki koltuk kaplamaları deri ve kumaş şeklinde tercihe göre değişir.

Opel Astra 2. El fiyatları Nasıl?

Opel Astra fiyatları genel olarak 2. el araçlar içinde ideal bir fiyat aralığına sahip olur. Bu modeldeki araçların değeri, modelin üretim yılına, kilometre bilgisine, hasar kaydına ve kullanım özelliklerine göre değişir. İkinci el araçların değeri genel olarak ne kadar süre ve nasıl kullanıldığına göre belirlenir. Hasarı az olan ve az kullanılmış araçlar genelde hasar kaydı olan ve kilometresi büyük olanlara göre daha yüksek değere satılır. Her bütçeye uygun fiyat aralığı olan modelin artan ve düşen aralıklarda fiyatları olan çeşitleri bulunur. sitede yer alan fiyat filtresi özelliği ile bütçenize uygun olan aracı bulabilirsiniz.

 

Önceki İçerik2021 Güneş Gözlüğü Modası 
Sonraki İçerikChia Blok Zinciri – Madencilik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz