Özgür Bilgi Kanalı

Sporu eğlence ile birleştiren bir mekân olan Flyzone, ziyaretçilerine adrenalin ve kahkaha dolu zamanlar yaşatmaya devam ediyor. Heyecan dolu sporlar ve eğlencenin bir arada sunulduğu bu mekân ile ilgili tüm merak ettiklerinizi bu yazıda bulabilirsiniz.

Flyzone Nedir?

Flyzone’u anlatmanın en kısa yolu olarak, “Benzersiz konseptiyle eğlencenin yeni adresi” demek doğru olacaktır. Bu tanımı biraz daha açmak gerekirse içerisinde çeşitli parkurlar olan ve bu parkurlarda gönlünüzce adrenalin yüklü sporlar yaparak eğlenceli vakit geçirebileceğiniz bir mekân denebilir.

Flyzone trambolin parkı alanında, çok sayıda zıplama ve sıçrama hareketleri yapabileceğiniz parkur bulunuyor. Elbette ki, bu alanda gerçekleştireceğiniz tüm aktiviteler, uzman ekiplerin gözetiminde ve kontrolünde sağlanıyor.

Ancak spor ile eğlenceyi birleştiren bir mekân olan Flyzone’da sadece sportif etkinlikler gerçekleştirilmiyor. Bu aktivitelere ek olarak şirketler, kurumlar, okullar için özel etkinlikler ve doğum günü partileri de düzenlenebiliyor.

Flyzone Giriş Şartları Nelerdir?

Flyzone adrenalin dolu bir mekân olsa da, içerisinde her yaş grubuna hitap edebilecek alanları barındırıyor. Bu sayede 7’den 70’e herkesin ziyaretine kapılarını açıyor. Ancak sağlık ve güvenlik söz konusu olduğunda önlemlerini de sıkı sıkıya almış durumda.

Flyzone’un kapısından içeri girmeden önce, tüm ziyaretçilerin mutlaka uygulaması gereken bazı giriş şartları bulunuyor. Bu şartlardan ilki, bir güvenlik videosu izlemek… Tüm ziyaretçiler park içerisindeki parkurları kullanmadan önce bu özel güvenlik videosunu sonuna kadar dikkatle izlemeye tabi tutuluyor.

Ziyaretçilerin güvenliklerini sağlamak için parkurları kullanmadan önce, uçuş ekipleri ve Flyzone trambolin parkı çalışanları tarafından belirtilen tüm talimatları yerine getirmek gerekiyor. Ziyaretiniz esnasında spor ve rahat kıyafetler giymiş olmanız da, parkurlardaki etkinliklere katıldığınız sırada hareketlerinizin kısıtlanmaması adına avantaj sağlıyor.

Ayakkabınızı çıkarmanız gereken parkurlarda, kaydırmaz tabanlı çorapların giyilmesine dikkat ediliyor. Yanınızda kaydırmaz tabanlı bir çorabınız yoksa Flyzone içerisinde temin edebilme olanağınız bulunuyor.

Parkur alanına girmeden önce dikkat etmeniz gereken bir başka husus ise o sırada üzerinizde bulunan aksesuarlar… Parkurları kullanmadan önce üzerinizdeki metal objeleri çıkarmanız şart koşuluyor. Saçlarınız uzun ve açık ise toplamanız gerektiği özellikle belirtiliyor.

Flyzone’un bir başka kuralı da, dışarıdan park alanına yiyecek ve içecek getirmemeniz. İçeride bu gibi ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz alanlar bulunuyor.

Flyzone’a Nasıl Gidilir?

Türkiye’nin en büyük trambolin parkı olan Flyzone, İstanbul’da üç farklı lokasyonda ziyaretçilerini karşılıyor. Bunlardan ilki, Başakşehir’de bulunan Mall of Istanbul Alışveriş Merkezi’nin içi. Burası, aynı zamanda ana şube olarak biliniyor.

İkinci şube ise yine Avrupa yakasında bulunuyor. Taksim’deki İstiklal Caddesi üzerinde konumlanan Demirören İstiklal Alışveriş Merkezi’nin içinde ikinci şube yer alıyor.

Esenyurt’taki Torium Alışveriş Merkezi’nin içinde ise en son açılan üçüncü şubesi bulunuyor. Bu şube aynı zamanda Avrupa’nın en büyük üçüncü trambolin parkına ve 65 metrelik uzunluğuyla Türkiye’nin en uzun kaydırağına da ev sahipliği yapıyor.

Bu üç şube de, lokasyon açısından merkezi noktalarda bulunmaları nedeniyle ziyaretçilerine oldukça kolay bir ulaşım imkânı sağlıyor. Ziyaretçiler bu alanlara özel araçları ile rahatlıkla gelebildikleri gibi, otobüs ve metro gibi toplu taşıma araçlarıyla da ulaşabiliyorlar. Flyzone Turkey’in resmi sitesinde, toplu taşıma araçları ile gelmek isteyen ziyaretçiler için detaylı bir yol haritası ve alternatif bilgiler yer alıyor.

Siz de eğlence ve sporun iç içe geçtiği keyifli zamanlar geçirmek ve yer çekimine meydan okuyarakFlyzone’un özel trambolin parkurlarında adrenalini ve kahkahayı bir arada hissetmek istiyorsanız vakit kaybetmeden mutlaka Flyzone trambolin parkını ziyaret edin.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.