kafe ısıtma

Yeme-içme endüstrisindeki barları, restoranları, kafeleri ve diğer birçok uygulamayı ısıtmak için ideal bir çözüm sunuyoruz. Esnek çözümlerimiz, bulunduğu mekana stil katar, geniş alanları etkili ve konforlu bir şekilde ısıtır, değerli zemin ve duvar alanından tasarruf sağlar. Mekanınızın boyutu veya tarzı ne olursa olsun, müşterileriniz için sıcak bir ortam yaratacak, iç ve dış mekanlarda duvara veya tavana monte edilebilen ısıtıcı seçeneklerimiz mevcuttur!

Neden Kafe Isıtma Sistemlerine İhtiyacınız Var?

Sosyal yaşamda, en çok tercih edilen alanların başında kafe ve restoranlar gelmektedir. İç ve dış mekan birleşimi gibi geniş bir alan üzerine kurulan bu mekanlarda ısıtma, büyüklükle doğru orantılı olarak zorlaşmaktadır. Yetersiz ısıtma nedeniyle, özellikle geniş alanlarda müşterilerin ısınma sorunu ortaya çıkmaktadır. Bu aynı zamanda, enerji tüketiminde de bir artış anlamına gelebilmektedir. Ek bütçe gereksinimini ortadan kaldırmak ve daha fazla müşteri memnuniyeti sağlamak için en iyi çözüm ise işletmenize uygun bir kafe ısıtma sistemi tercih etmektir.

Panel ve kızılötesi ısıtma gibi farklı ısıtma sistemleri ile kafe ve restoranlar için kalıcı çözümler sunuyoruz. Zengin ürün çeşitliliğimiz ile mekanınızda ısıtma sorununu ortadan kaldırırken, şık tasarımlar ile lüks bir dokunuş katıyoruz. Böylece, müşterilerinizin mekanda daha uzun süre ve daha keyifli vakit geçirmelerine katkıda bulunuyoruz!

Panel Isıtıcılar

Panel ısıtıcılar, ayna ve hatta özelleştirilmiş resim panelleri gibi çeşitli yüzeylere sahiptir. Paneller ana binaları veya mutfakları, koridorları ve tuvaletleri ısıtmak için mükemmel bir çözüm sağlayacak şekilde tavana monte edilebilir. Mekana klas ve lüks bir dokunuş eklemek için, siz de panel ısıtıcıları tercih edebilirsiniz.

Panel ısıtıcıların en önemli avantajı, tavana veya duvara daha yükseğe monte etme yeteneği ile zemin alanından tasarruf sağlamasıdır. Ayrıca, diğer ısıtıcılarla karşılaştırıldığında müşteriler için daha iyi konfor seviyeleri, enerji tasarrufu ve çok daha estetik bir görünüm sağlar. Panel ısıtıcı çeşitlerinin özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

  • Uzun ömür, kaliteli bileşenler
  • Optimum verimlilik
  • Farklı güç seviyeleri ve zamanlayıcı
  • Mükemmel hava koruması
  • Yüksek güçlü karbon lamba

Kızılötesi Isıtma

Kafeler, barlar ve restoranlar için kızılötesi ısıtıcılar; geniş alanlar, yarı açık alanlar veya korunaklı dış alanlar içindeki bölgeleri ısıtmak için mükemmel bir çözüm sunar. Birçok önde gelen restoran ve kafe, verimli bölgesel ısıtma için kızılötesi ısıtma sistemlerini tercih etmektedir. Kurulumu ve sıfır bakımla çalıştırması uygun maliyetli ve tüm gereksinimlere uygun bir ısıtma çözümü sunar.

Açık Alanlar İçin Dış Mekan Isıtıcıları

Bazı müşteriler, soğuk havalarda bile dış mekanda oturma cesaretine sahip olacak ve iyi bir ısınma sistemi olan bir mekanı tercih etmek isteyecektir.

Bu durumda, hem müşterilere hem de işletme sahiplerine fayda sağlayacak tek çözüm, bu açık hava yemek alanlarını yıl boyunca daha davetkar hale getirmektir. Kızılötesi ısıtıcılar, rahat ve verimli bir şekilde iyi ısıtılmasını sağlayarak dış mekan kafe oturma alanlarını dönüştürebilir.

Dış mekan ısıtma sistemleri; yalnızca yaz boyunca kullanım gören bu mekanlar yerine, dış oturma alanlarını soğuk aylarda bile sıcak bir ortam haline getirerek kafelerin maksimum kapasitede çalışmasına olanak sunar.

İyi ısıtılmış bir dış mekan oturma alanı, müşterileri daha uzun süre kalmaya teşvik edecektir. Ve çoğu müşteri için; dış mekanı ısıtmalı ve ısıtmasız bir kafe arasında seçim yapmak asla zor bir karar değildir. Dış mekan ısıtıcıları, küçük ve büyük işletmeler için en iyisidir. Çünkü, yalnızca tek bir düğme hareketi ile geniş alanlarda bile sorunsuz bir ısıtma olanağı sunar. Ve birçok model, kolay ısı yönetimi için kendi uzaktan kumandası ile birlikte gelir.

Konforlu İç Mekan Isıtma

Panel ve kızılötesi gibi kafe ısıtma sistemlerimiz, yalnızca dış mekan ısıtması ile sınırlı değildir. Bir işletmede, iç ve dış mekanlarda kullanılabilecek farklı ısıtma sistemlerimiz mevcuttur.

Müşterilerinizi ve personelinizi konforlu bir şekilde sıcak tutmak için, sofistike kızılötesi panellerden gizli ve güçlü ticari seramik ısıtıcılara kadar çeşitli kafe ısıtma sistemlerimiz mevcuttur. İç mekan ısıtma sistemlerimiz, insan vücudunun ürettiği sıcaklıkla aynı olan daha yumuşak bir ısı biçimi kullanır. Bu, uzun süreli bir sıcaklık hissi sağladığı için mekanda konforlu ısıtma sağlamak isteyen işletme sahipleri için idealdir.

İç mekan ısıtma sistemlerimizin avantajlarından biri de, dış kapılar açılıp kapanırken binanızdan ısı kaybetme konusunda endişelenmenize gerek olmamasıdır. Isıtıcımız doğrudan ısı sağlar, böylece her türlü sıcaklık doğrudan müşterilere ulaşır. Ayrıca gürültülü fanların olmaması, duvar alanında yerden tasarruf sağlaması, fark edilmeden arka plana çekilerek mekanın atmosferini asla etkilememesi de diğer önemli avantajlarıdır.

Stil ve Verimlilik İçin!

Dış ve iç mekan oturma alanlarınız için kaliteli ve konforlu ısıtma çözümleri arıyorsanız, her büyüklükteki kafeye uygun geniş bir ürün yelpazemiz mevcuttur. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, şık oldukları kadar verimli olan kafe ısıtma sistemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Kaynak

https://www.entalpiproje.com/kafe-isitma-sistemleri-nedir/

 

 

Önceki İçerikCapcom, Gelecekte PC’yi Yeni Sürümler İçin Ana Platform Haline Getirmeyi planlıyor
Sonraki İçerikYouTube, videoları daha erişilebilir hale getirmeyi amaçlayan yeni ses özelliklerini duyurdu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz