ik

Orginsight, işletmelerin ihtiyaç duyduğu aksiyon planlama, iş gücü yönetimi ve sürdürülebilir bir büyüme için gerekli danışmanlık ve eğitimi kapsamaktadır. Dünya iş sektörü dönüşüm içindedir. Meslek yapısı ve işleyişi bu nedenle değişmekte veya yok olmaktadır. Dünyanın hızlı değişimi yeni yeni iş alanları oluştururken yanında da birtakım problemler oluşturmaktadır. Orginsight işletmelerin mevcut durum analizini yaparak sürdürülebilir bir büyüme ve istikrar için gerekli tüm enstrümanları kullanmaktadır.

 

Orginsight Danışmanlık Hizmetleri

Orginsight danışmanlık hizmeti firmaların beklenti ve ihtiyacına yönelik yönetim ve nitelikli personel eğitimi konusunda hizmet sağlamaktadır. İşletmeleri geleceğe daha hazır hale getirmek, üst yönetici danışmanlığı, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yönlendirmeler yapmaktadır. Firmanın pozisyon boşluklarını en iyi ve verimli şekilde domine etmek, işbirliği halinde çalışarak sorun çözme stratejileri de geliştirilmektedir.

 

İnsan Kaynakları Danışmanlığı

İnsan kaynakları iş sektöründe kilit rol oynamaktadır. İşyerinin ihtiyacına en uygun çalışan temin etmek, açık pozisyon bırakmadan süreklilik sağlamak öncelikli görevidir. İnsan kaynakları işletmenin ve çalışanın buluşmasını sağlar ve iki tarafın hakkını savunmakla yükümlüdür. İşverenin temsilcisi konumunda olmak ve işçiyi gerekli alanlarda istihdamı sağlamak insan kaynakları hizmetini kapsamaktadır.

 

İk danışmanlığı ise geleceğin en önemli iş kolundan biridir. Doğru ücret tespiti, uygun çalışan seçimi, görev dağılım ve sınırlılıkları konusunda danışmanlık hizmeti verilmektedir. Orginsight insan kaynakları danışmanlığı hizmetini de sağlamaktadır. İş yeri sorunları, potansiyel ve beklentilerine en uygun çözüm seçenekleri sunulmaktadır. Çalışan sadakatini artırmak, işletme ve çalışan performans analizi yapmak, uygun eğitimleri sağlamak, yönetim danışmanlığı da yapılan hizmetler arasındadır.

 

İnsan Kaynakları Eğitimi

Orginsight danışmanlık hizmeti insan kaynakları eğitimi de sağlamaktadır. İnsan kaynaklarının sorun çözme becerilerinin arttırılması, kriz yönetme kabiliyetinin geliştirilmesi sağlanmaktadır. Kariyer yönetimi, iş ve işçi planlaması, iş değerlendirmesi, ücret ve performans analizi, işe alım ve işten çıkarma şartları, endüstriyel üretim psikolojisi ve hukuk eğitimi bu alanda verilen hizmetler arasındadır. Bilgili ve donanımlı insan kaynakları işletmeler için kritik öneme sahiptir.

 

İnsan Kaynakları Eğitimi Neden Önemlidir?

Yönetim grubuna en iyi çalışma koşulları insan kaynakları tarafından sağlanmaktadır. Gerekli durumlarda doğru analizler ve tespitler kısa sürede aksiyon almayı sağlamaktadır. Teknik analiz, durum raporu, plan sınırlılıkları konusunda donanımlı bir insan kaynakları çalışanı hızlı ve etkin bir problem çözücüdür. Bu nedenle işletmeler en nitelikli ve güvenilir insan kaynaklarına ihtiyaç duymaktadır. Orginsight ise bu bağlamda en kaliteli İk eğitimleri ile işletmelerin bu ihtiyacını da karşılamaktadır.

Önceki İçerikSkolyoz Nedir? Skolyoz hastalığı nedir
Sonraki İçerikMakerBot 3 Boyutlu Yazıcı Çeşitleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz