Reklam İzleyerek Para Kazanma

İnternetten para kazanma konusu özellikle son 10 yılda giderek artan bir araştırma konusu olmayı başardı. Özellikle oturduğu yerden para kazanmak isteyenler bu yöntemi kullanarak para kazanmaya çalışıyor. Bu kişilerden bazıları çok para kazanabiliyorken bir kısmı yolun başında vazgeçiyor. Çok geniş bir dünyası olan internet ile reklam izleyerek para kazanma, oyun oynayarak para kazanma, uygulamalar ile kazanma vb. pek çok yöntem bulunuyor. Bu yazımızda reklam izleyerek nasıl para kazanılıyor sorusuna cevap aramaya çalışacağız.

Reklam İzleyerek Para Kazanma Mümkün mü?

Reklam izleyerek para kazanılabilir mi? Evet bu yöntemi kullanan çok sayıda kullanıcı bulunmaktadır. Reklamlar ile kazanılan para sayesinde çok zengin olamasanız da ek bir kazanç sağlayabilirsiniz. Peki hangi yöntem ile ek bir gelir kazanabiliriz?

Reklamizle para kazan en çok uygulamalarla birlikte kullanılmaktadır. Mobil uygulamaların bir kısmı reklamlar yayınlayarak kullanıcılarının para kazanmasına yardımcı olmaya çalışıyor. Bu şekilde para kazanmak isteyen kullanıcılar hangi uygulamaların para kazandırdığını önceden araştırmalıdır. Çünkü kullanılan uygulamalar arasında yalnızca bir bölümü bu şekilde kazanç sağlıyor.

Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta kazanılan paraların ödemesiyle ilgilidir. Mobil uygulamaların geneline baktığımızda büyük kısmı ödemelerini PayPal ile yapıyor. Ancak ülkemizde PayPal uzun zamandır kullanılamıyor. Bu sebeple uygulama kullanıcılarının öncelikle kullanacakları uygulamanın ödeme sistemini araştırması gerekiyor. Bu konuda sizlere önerimiz daha önceden reklam izleyerek para kazandıran uygulamaları araştıran siteleri araştırmanızdır.

www.trendpara.net sitesi yazılarının büyük kısmı para kazandırma üzerine. Para kazandıran oyunlar, Para kazandıran uygulamalar, anket doldurarak para kazanma, reklam izleyerek para kazanma gibi çok sayıda içerik detaylı şekilde anlatılmaya alışılmış. İzle kazan şansını değerlendirmek isteyenler için öncelikle bu siteyi incelemelerini tavsiye edebiliriz.

Lafı fazla uzatmadan Reklam izle kazan yolunu kullanabileceğiniz uygulamalardan kısaca bahsedelim.

Reklam İzle Kazan Uygulamaları

İzle Kazan

İzle kazan uygulaması ile reklam izleyerek kazanç sağlamanın yolunu öğrenebilirsiniz. Uygulama içerisinde 30sn uzunlukta reklamlar bulunuyor. Reklam süresine bakıldığında kullanıcıları bunaltmayacak uzunlukta olduğu görülmekte. Ayrıca arkadaş davet sistemi de bulunmakta. Buradan da ekstra bir puan kazanıyorsunuz.

Uygulama panelinde 6 adet reklam bulunuyor. Bu reklamlardan iki tanesi üyelikten iki hafta sonra aktif bulunmakta. Diğer reklamlar ise yeni kullanıcıda olsanız kullanıma hazır şekilde karşımıza çıkıyor.

Uygulama ile kazandığınız 4000 Puanı TL’ye çevirme hakkınız oluyor. 4000 puan karşılığını 1 TL olarak hak etmektesiniz.

Reklam Geldi

Reklamlar üzerindeki olumsuz algıyı dağıtmak amacıyla kurulduğunu kendi programında belirten Reklam geldi uygulaması, kullanıcılarına gerçekten kazandırmayı hedeflediğini belirtiyor.

Reklam geldi uygulaması diğer uygulamalara benzer olarak reklam izleyerek para kazanma üzerine kurulu. Ancak farklı olarak bu platformda nakit para dışında hediye verilmekte. Kazandığınız puanlar ile hediye kazanabilirsiniz.

Her ne kadar doğrudan para kazandırmıyor olsa da uygulama sayesinde hediyeler ile kendinizi şımartabilirsiniz. Bu yönüyle Reklam geldi para kazandıran uygulamalar arasında görülmektedir.

Önceki İçerikFed Faiz Kararı Açıklandı! Toplantı Detayları
Sonraki İçerikBreaking Point Nasıl Oynanır? (Roblox)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz