Özgür Bilgi Kanalı

reynmen

Reynmen ismiyle tanınan Yusuf Aktaş, Youtube’un en çok izlenen Youtuberlarından birisi. Peki Reynmen ne kadar kazanıyor? Derdim Olsun şarkısı ne kadar kazandırdı? İşte detaylar…

Son zamanların en popüler youtuber’larından birisi olan Yusuf Aktaş nam-ı diğer Reynmen ‘in kazancını herkes merak ediyor du bizde reynmen ne kadar kazanıyor sorusunun cevabını bulmak için biraz araştırma yapıp size bu yazıyı hazırladık.

Reynmen – Derdim Olsun Ne Kadar Kazandırdı?

Reynmen’in son çıkardığı şarkı Derdim Olsun 25.03.2019 tarihi itibari ile 168 milyon dinlenmeye ulaştı, 135 milyon civarındayken bir takipçisinin sorusu üzerine şu cevabı verdi reynmen ” Böyle şeyleri saklayan biri değilim, 120 -130 bin TL civarı kazandım” şeklinde açıklama yapmıştı olayın üstünden şarkıyı bilinmeyen bir sebepten ötürü bir süre gizli moda aldı, yayına açtıktan sonra yaklaşık 40 milyon daha izlendi ufak bir hesapla aşağı yukarı 35 – 40 bin TL daha kazandı yani toplam da sadece derdim olsun parçasından 170 – 180 bin TL civarı bir para kazandı.

Reynmen’in Aylık Kazancı

Derdim olsun parçasının dışında Reynmen instagram profilinden yaptığı reklamlardan da belli bir miktar para kazanıyor oda şu şekilde tahmin edilmektedir, aylık 2 civarı reklam yayınlıyor onlar da 25 bin TL ile 100 bin TL arasında değişiyor yani 2 firma dan reklam alsa aylık kazancı minimum 50 bin TL ile 200 bin TL arasında değişmektedir.

Kaynak: Mp3 indir – Mp3 Semti


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.