Beyaz düz tuvalleri renklendirmek için kullanılan sayılarla resim setleri Daisy Line Art’ın web sitesinde mevcuttur. Tüm setler paketler halinde hazırlanır ve farklı kanvas ebatlarının mevcut olduğu ürünler sitede mevcuttur. Farklı model ve çizgilerden oluşan kanvas takımları indirimli fiyatları ile hobi severlerle buluşuyor. Papatya Çizgi Sanatı ile çiçek desenli, hayvan figürlü ve doğa manzaralı tuvaller en kaliteli malzemelerden üretilmektedir.

Sayılarla Boyama Desenli Setler

Resim ve hobi setlerinin geniş bir yelpazeye sahip olması Daisylineart farkından kaynaklanmaktadır. Tuval üzerindeki sayıları karşılayan en doğru renk geçişleri muhteşem resimler sunar.

Doğal renkleri, fırça çeşitleri, kanvas ebadı ve özel tasarım kutusu ile setler en uygun fiyat aralıklarında satışta. El emeğinizle yaptığınız resimleri istediğiniz yerde değerlendirin.

Sanatsal Değerlerle Sonuçlar

Sayılarla boyama setinden çıkan fırçalar boyutlarına göre düzenlenmiştir. İlk aşamada, fırçayı boyaya batırmak gerekir. Su ile yumuşatılmış fırça üzerindeki boya, renk sayısı ile birleştirilir. Bu şekilde, daha büyük sayıdan başlayarak tüm tuval boyanacaktır. Parçaları aynı numarayla bitirmeden başka bir numaraya geçmeyi tavsiye etmiyoruz.

Bu ayrıntıya çok dikkat etmek gerekiyor. Tüm renk geçişlerinde fırçanızı suyla buluşturmak doğru harekettir. Temizlenen fırça boyayı diğer alana yansıtmayacağından temiz bir çalışma ortaya çıkacaktır. Tüm boyama işleriniz bittikten sonra akrilik boyaların kapaklarını kapatın.

Sayılarla Setleri Uygun Fiyatlarla

Renkli bir dünyada olmak istiyorsanız, kendi çabalarınızla yaptığınız muhteşem tablolar yaşam enerjisine dönüşüyor. Fırçayla temas eden her renk size tamamen farklı bir dünya sunacak. Daisy Line Art firmasından satın alınan tüm kanvas takımları en doğru malzemelerden üretilmektedir.

Boş Zamanın Doğru Adımı

Farklı renklerin sayılarla birleşimi ile ortaya çıkan tüm resim ve resim setlerini görmek ve sipariş vermek için whatsapp hattından bize ulaşabilirsiniz. Hobi dünyasındaki farklı ürünleri görmek için istediğiniz ürünleri online takip ederek güvenilir bir şekilde satın alın.

 

Önceki İçerikYeminli Tercümenin İnceliklerini Biliyor musunuz?
Sonraki İçerikAkinator Oyunu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz