Özgür Bilgi Kanalı

Yabancı dil eğitim programına katılmak istediğinizde ilk olarak 2024 work and travel şartları taşımanız şarttır. Bu kriterler doğrultusunda work and travel eğitimlerine kolayca katılabilirsiniz. Work and travel eğitim programı öğrenciler ve veliler açısından büyük bir önem arz ediyor. Bu programlara katılarak İngilizce dilini sadece 8 haftada kavrayabilirsiniz. Fakat sistemin başvuru şartlarını iyice incelemeniz önerilir. Çünkü pek çok öğrenciler şartlara yeteri düzeyde önem vermediğinden başvuruları kabul edilmiyor.

Bu kapsamda daha erken zamanda yabancı dil okullarına katılabilirsiniz. Bunun haricinde bu özel eğitim programları sadece öğrencilere özeldir. Yani farklı statüye sahip olan bireylerin bu eğitim programlarına katılması söz konusudur.

Work And Travel Koşulları Nelerdir?

Work and travelin pek çok şartları söz konusudur. Bu şartlara mutlaka eksiksiz olarak uymanız gerekmektedir. Work and travel hizmeti sunulan yabancı ülkelerden yabancı dil eğitimi almak istediğinizde ilk olarak T.C vatandaşı olmanız gerekir.

Programa katılım açısından 18 ila 23 yaş aralığında yer almanız gerekir.Tam zamanlı ve aktif lisans, ön lisans ve yüksek lisans üniversite öğrencisi olmanız gerekir. Genel ve son dönemlerde not ortalamanızın 2 ya da 4 üzerinde yer alması önemlidir. Minimum olarak A2 düzeyinde İngilizce dilini konuşuyor olmak, yazmanız gerekir.

Work And Travel Fiyat İncelemesi

Yukarıdaki şartları yerine getirdikten sonra bu dönemki güncel Work and travel fiyat incelemesi yapabilirsiniz. Bunun içinse ülkemizdeki birçok aracı firmalarla görüşebilirsiniz. Telefondan ya da firma sitelerinden yabancı okul dil öğrenme güncel fiyatı hakkında ön bilgiler alabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.