Özgür Bilgi Kanalı

JYSK türkiye

Evde bütünleşmiş bir alan duygusu yaratmaya yardımcı olan genellikle küçük ayrıntılardır. JYSK firmasının yeni ürünleri bu fikirden hareketle oluşturulmuştur.

Bazı ürünler evin farklı bölümlerini süsleyebilir, örneğin VALDEMAR mermer masa. Mutfakta yağ veya baharat saklamak için veya banyoda üzerine saç bakım ürünleri koymak için kullanabilirsiniz.

JYSK Türkiye

HANSE şamdan veya deniz yosunundan yapılmış JOAR dekoratif vazo gibi dekorasyonlar oturma odası için uygundur.

“HANSE, sade bir tarzda yaratılmış, ancak aynı zamanda birçok işlevi olan yeni bir dekor öğesidir. Hem lamba hem de mum ile birlikte kullanılabilir . Dekor öğesinin yapısı ve camı, ona zarif ve sade bir görünüm kazandırıyor.

JYSK Türkiye

Yapısı işlenmemiş seramik granit ve soft sırın ilginç bir uyumunu oluşturan GUSTAF vazo, aynı zamanda zarif görünümün de bir tezahürü. Kayıtsızlık ve sadeliği eşit ölçüde birleştiren bu vazo, retro tarzda tasarlanmıştır.

ORGANİK TEZAHÜR

Ürünler organik şekiller ve malzemelerle yapılır. Örneğin, bej rengindeki GRAVMYRT yastığın ilginç bir kaba tekstil deseni vardır ve bej veya açık kahverengi TUSENFRYD şal ile mükemmel uyum sağlar, ancak daha parlak renkleri tercih ederseniz, diğer renkleri de mevcuttur.

JYSK Türkiye

Evinize doğal ve doğal bir hava vermek için diğer dekor öğeleriyle eşleştirebileceğiniz yeni yapay bitkiler yardımıyla da renk katabilirsiniz .

Tina Nieman , “Stefan asılı bitki saksısı, deniz yosunundan yapılmıştır ve bitkileri asmanın modern bir yoludur.
Örneğin, yeni yapay asılı bitkimiz ASGAR ile birleştirilebilir” diyor.

JYSK Türkiye

Organik formu sayesinde sade tarzı ön plana çıkaran SYLVESTER vazo ile siz de evinizi dekore edebilirsiniz. İçine bir çiçek yerleştirilebilir veya ayrı bir dekorasyon olarak kullanılabilir.

JYSK türkiye JYSK türkiye


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.