Özgür Bilgi Kanalı

machineryline.com.tr 

New Holland, dünya genelinde tarım, inşaat ve malzeme taşıma sektörleri için çeşitli iş makineleri üreten bir markadır. Şirket, 1895 yılında ABD’de kurulmuştur ve günümüzde İtalyan CNH Industrial şirketi bünyesinde faaliyet göstermektedir. İlk olarak New Holland şirketi 1895 Yılında New Holland, Sennsylvania’da Abe Zimmerman tarafından kurulmuştur. 1947 yılında ise Sperry Corporation tarafından satın alınmıştır. Yaklaşık 40 yılın ardından 1986’da Ford Motor Company tarafından 5 yıl sonra 1991’de ise FiatAgri Tarafından satın alındı. 1999 yılında ise çoğunluğu Fiat Industrial’a ait olan CNH Global markası haline gelmiştir.

New Holland, traktörler, biçerdöverler, balya makineleri, yükleyiciler, ekskavatörler, dozerler, forklift ve teleskopik yükleyiciler gibi birçok farklı iş makinesi üretmektedir. New Holland, yenilikçi teknolojileri ve yüksek performanslı ürünleriyle sektöründe önde gelen bir marka olarak kabul edilmektedir.

Dünya genelinde birçok ülkede üretim tesislerine sahiptir. Bunlar arasında İtalya, Belçika, Brezilya, ABD, Kanada, Türkiye, Hindistan, Çin, Güney Kore ve Japonya gibi ülkeler bulunmaktadır. Bu ülkelerdeki üretim tesisleri, New Holland markalı traktörler, biçerdöverler, balya makinaları, yükleyiciler ve diğer iş makinelerinin üretimini gerçekleştirmektedir. New Holland, Türkiye’de İzmir Kemalpaşa’da üretim yapmaktadır. CNH Industrial Türkiye fabrikası olarak da bilinen bu tesiste, traktörler, biçerdöverler ve diğer tarım makineleri üretilmektedir. Bu tesis, dünya genelindeki diğer New Holland üretim tesisleri ile aynı standartlarda üretim yapmakta ve New Holland markası için yüksek kaliteli ürünler sağlamaktadır. Ayrıca Türkiye’de, New Holland markalı iş makineleri de ithalatçı firma aracılığıyla temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır.

New Holland İş Makineleri, dünya genelinde birçok ülkede kullanılmaktadır. Bununla birlikte, New Holland markalı iş makinelerinin en çok tercih edildiği ülkeler arasında Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İtalya, İngiltere, Almanya, Fransa, Türkiye, Brezilya, Hindistan ve Avustralya gibi ülkeler yer almaktadır. Bu ülkelerde, inşaat, tarım ve madencilik gibi sektörlerde New Holland markalı iş makineleri sıklıkla kullanılmaktadır. New Holland iş makinesi ile ilgili daha detaylı bilgi için machineryline.com.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.