Özgür Bilgi Kanalı

Kuruyemiş, kültürümüzde apayrı bir yeri olan lezzettir. Kimilerini yemeklerimizde, salatalarımızda, kimilerini ekmek, poğaça gibi hamur işi lezzetlerinde, kimilerini de direkt olarak tüketebiliyoruz. Tarım topraklarımız da kuruyemiş ürünlerinin üretiminde oldukça verimlidir. Her yörenin kendine has lezzete sahip kuruyemiş ürünleri vardır. Örnek verecek olursak da Siirt ve Antep fıstığını gösterebiliriz. Bu topraklarda 1975 yılından bu yana kalitesi ve güveniyle hizmet veren Bayçelik de her geçen gün genişlettiği ürün üretimini, ülke içi ve dışı birçok noktaya ulaştırmaktadır. En çok tüketilen ay çekirdeği gibi ürünlerde, fabrikanın bulunduğu Denizli’ye has lezzetlerini de sunar. Denizli ve Çivril ayçekirdeği çeşitleri, herkesin beğenerek tükettiği lezzetlerdir. Kuruyemişlerin tarladan sofraya en doğal haliyle gelmesini istiyorsanız Bayçelik’in toptan sipariş avantajını kaçırmamalısınız.

Sağlıklı ve Kaliteli Üretimler

Kuruluş yılı 1975 olan Bayçelik, her geçen gün üretim teknolojisi geliştirmiş ve yenilemiştir. Bu anlamda artan taleplere de eksiksiz olarak yanıt verebilmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan üretim politikasıyla ürünleri sofralara, en doğal ve sağlıklı haliyle ulaştırır. Üretim tesislerine gelen her ürün, çiftçilerin en doğal formuyla ürettiği kuruyemişlerdir. Tesislerde hijyenik ortamlarda işleme alınırlar. Denizli’den Türkiye’ye ve dünyaya açılan bir lezzet olan Bayçelik, ülke ekonomisine bu anlamda önemli bir destekte de bulunmaktadır. Ayçekirdeğinin dışında kabak çekirdeği, ceviz, yer fıstığı, kaju, fındık, badem, Antep fıstığı ve leblebi de sunulan lezzetler arasındadır.

Adım Adım Üretim Aşamaları ile Kuruyemiş Lezzetleri

Üretim tesislerini daha da modern hale getiren Bayçelik’te sadece ayçekirdekte yıllık işleme oranı 15 bin tonu bulmaktadır. Bu rakamlarda her geçen yıl daha da artmaktadır. Ayrıca günden güne sunulan lezzet çeşitliliği de artmaktadır. Bu anlamda fabrikanın üretim kısmında her daim bir yenilenme ve gelişim vardır. Her kuruyemiş lezzeti farklı işleme aşamalarından geçebilir. Ayçekirdeğinden örnek verecek olursak, Bayçelik’te diğer işlemlerin de ne kadar titiz işlediğini anlayabilirsiniz.

Hammadde temini aşamasında bölgenin en doğal üretimi yapan çiftçilerinden ürünler alınır. Üretim tesisine gelen ürünler Üretim İşlemlerine tabi tutulur. Burada da;

  • Eleme
  • Sınıflandırma
  • Renk Ayırma
  • Paketleme
  • Depolama aşamaları bulunur.

Bu üretim aşamaları sırasında Kalite Kontrol ekibi de ürünlerin mevzuata göre yeterliliğini test eder. Ürünler, müşterilerin talebine göre genel olarak 10 veya 50 kg paketlemesi şeklinde yapılır. Paketlenen ürünler, herhangi bir dış faktörden etkilenmeden nakliyeye hazır hale getirilir.

Toptan Kuruyemiş Siparişinde Avantajları Bayçelik’te Bulabilirsiniz!

Kendiniz için veya işletmeleriniz için en doğal, lezzetli, sağlıklı kuruyemişleri arıyorsanız, yerli üretimde adını artık geniş bir kesime kanıtlayan Bayçelik, aradığınız kaliteyi sunar. Her zaman müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmayı amaçlayan firma, online olarak siparişlerinizi alabiliyor. İstediğiniz ürün ve gramaj bilgileri dahilinde firmayla irtibata geçmeniz halinde adresinize teslim edilecektir. Toptan kuruyemiş siparişi olarak daha fazla avantajı bulabileceğiniz firma, ürünlerinizi istediğiniz gramajlarda, sağlıkla paketleyerek gönderimini sağlar. Avantajlı seçenekler için hemen firmamızla irtibata geçebilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.