Özgür Bilgi Kanalı

Tam 10 yeni filmin vizyona girdiği kalabalık haftada Christopher Nolan imzalı Yıldızlararası ve Güldür Güldür’ün ekibinden çıkan yerli komedi filmi Olur Olur öne planda yer alıyor…

Bir bilim kurgu hayranı olarak sabırsızlıkla beklediğim ve nihayet kavuşmak üzere olduğum Christopher Nolan imzalı Yıldızlararası’nı kafadan haftanın filmi yapıyorum zaten. Bunun haricinde de kalan dokuz filmden iddialı yapım bulmak zor. Güldür Güldür’ü sevenler için Olur Olur, yerli alternatif olabilir belki. İnşaat 2 ise, fragmanına bakılacak olursa 10 yıl önce çekilmiş olan ilk filmin hayli gerisinde kalmış gibi görünüyor. Kalanlardan Tom Hardy’li Kirli Para ve Jennifer Lawrence ile Bradley Cooper’ın başrolü paylaştığı Serena dışında -ki Serena da beklentilerin oldukça altında eleştiriler aldı- bilet parasına değecek bir film yok. Yine de isimlerini sayalım; Evliya Çelebi ve Ölümsüzlük Suyu, Deniz Seviyesi, Tarzan, Unutma Beni İstanbul ve Alexander ve Felaket, Korkunç, Berbat, Çok Kötü Bir Gün.

Yıldızlararası (Interstellar)

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Anne Hathaway , Matthew McConaughey

Tür: Bilim Kurgu

Süre: 169 dk


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.