Özgür Bilgi Kanalı

Çocuğunuzla birlikte camların sihirli dünyasını keşfetmeye ne dersiniz? Üstelik cam atölyelerinin yanı sıra havuza girip dere kenarında yürüyüş yapmanın tadını çıkarma şansını da yakalayacaksınız.

Cam Ocağı Vakfı’nın Beykoz’da düzenlediği cam atölyeleri ile çocuğunuzun yaratıcılığını ortaya çıkarabileceği etkinliklere katılmasına yardımcı olurken ailece keyifli vakit geçirebilirsiniz. Riva deresi kenarında yürüyüş ve piknik yapabilir, atölyelerde izleyici ve katılımcı olarak yer alabilirsiniz.

Cam Ocağı Vakfı yeşillikler içerisinde cam atölyelerinde yapılan pek çok sanat eserinin de sergilendiği bir kampüs. İçerikleri birbirinden farklı olan yaz atölyeleri uzun ve detaylı programlara sahip ama cam atölyelerine her yaştan çocuk izleyici olarak katılabiliyor. Bunun dışında, 4 yaş üstü çocuklar eğitmenlerin gözetiminde üfleme denemesi yapabilirken 5 yaş üstü çocuklar füzyon atölyesine, 8 yaşın üzerindeki çocuklar ise yine eğitmenler eşliğinde boncuk atölyesine katılabiliyorlar.

Yer: Cam Ocağı Vakfı

Köyiçi Caddesi 72/A Öğümce

Beykoz / İstanbul

Tarih: Telefonla randevu alınabiliyor.

Telefon: 0216 433 36 93


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.