Özgür Bilgi Kanalı

Ev Dekorasyonunda Pratik Bilgiler

Ev dekorasyonunda pratik bilgilerikullanarak isteğinize uygun bir dekorasyon yapabilirsiniz. Ev dekorasyonuna başlamadan önce evinizin her köşesinin ölçüsünü alarak ona göre dekorunuzu kafanızda canlandırmanız gerekmektedir. Evinizde bulunan eşyaların üzerindedekoratif süslerkullanarak görünümünü tamamen değiştirebilirsiniz.

renkli-tv-unitesi

Oturma Odasını Kullanışlı Hale Getirin

Oturma odası dinlene amacı ile kullanılan bir yerdir. Bu bölge tamamen iyi aydınlatılmış, sade ve kullanışlı bir biçimde hazırlanması gerekmektedir. Odada pastel renklerin kullanılması yararlı olacaktır. Lambalar, şamdanlar ve çiçekler kullanarak odanızda hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz.Ev dekorasyonunda perde seçimine çok dikkat etmeniz gereklidir. Fazla gün ışığı almayan yerlerde kalın tül perdeler yerine içerisinde güneşlik bulunan perde türleri sizin daha rahat bir ortam yakalamanıza sebep olacaktır. Zevkinize göre düşündüğünüz döşeme modellerinin sağlam bir malzemeden oluşmasına özen gösteriniz.

2017-Televizyon-Uniteleri

Evinizin Görünümünü Değiştirin

İster sade ister desenli döşeme modelleri kullanarak evinizin görünümünü değiştirebilirsiniz. Kitap ve televizyon gibi eşyalarınızı koyabilmek için büyük bir depolama gölgesi yerine daha küçük ve farklı alanlara yayılmış depolama ünitelerini kullanabilirsiniz. Mobilyalarınızın yanında başucu lamba aksesuarlarını ekleyerek daha sofistike bir görünüm yakalayabilirsiniz.

merinos-hali-modelleri-pembe

Doğru Koltukları Kullanarak Konforunuzu Sağlayın

Bu bölümümüzde en moda koltuk takımı modellerini sizlerle paylaşacağız. Günümüzde kullanılan koltuk takımı çeşitlerini sıralarsak klasik, günlük,modern ve avangard tarzolarak sıralandırabiliriz.Modern koltuk takımlarının en önemli özelliği kullanışlı olmalarıdır. Standart bir boyuta sahip olan bu modellerin çabuk bir şekilde yatak olma özelliği de pek çok kişi tarafından tercih sebebi olmaktadır. Avangard koltuk takımları tamamen eskiye dönüş olarak adlandırılabilmektedir.

tv-unitesi-konsol

Modern Mobilyalar Şıklığı Yansıtıyor

Modern mobilyalara oranla daha fazla işçilik ve oymacılık bulunan bu tür mobilyalar kullanımdan daha çok şıklığı yansıtan modeller olmuşlardır. Avangard koltuk takımlarının modern mobilyalardan diğer bir farkı ise koltuk ayaklarının daha yüksekte olmasıdır. Bu tür modellerde geometrik desen ve çizgiler görülmemektedir. Koltuk takımı almadan önce üzerinde oturmanız ve konforunu test etmenizi öneririz. Kumaş seçimine gelince modern koltuk takımlarında kesinlikle şönil kumaş tercihinde bulunmamanız gerekmektedir. Şönil kumaş daha çok avangard modellerde tercih edilmektedir.En yeni avangard modellerini sitemizde inceleyebilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.