Özgür Bilgi Kanalı

Erkekler, kadınlarda hangi özellikleri aramaktadır? Aslında bir erkek için dayanılmaz ya da vazgeçilmez kadın olmak hiç de zor değildir. Ancak erkeklerin bazı kıstasları var ki adeta kadınlarda aradıkları olmazsa olmaz özelliklerdir.
Erkekler hangi kadınları beğenir ve gerçekten severler?
Kendiyle barışık kadınlar
Erkekler, hayat dolu, neşeli, esprili ve kendiyle barışık kadınlardan hoşlanırlar. Çünkü Türk erkekleri, bir kadınla yaşamanın eğlenceli tarafını da asla göz ardı etmezler. Sürekli dertleneni miskin, somurtkan kadınların erkeklerle doyumlu ilişki yaşaması zordur. Ancak hatırlatmakta fayda var neşeli kişilik özelliğini hanımlığı ve zarafeti ile birleştiren kadınlardan bahsediyoruz. Çok konuşan, etrafına neşe saçıyorum derken işi abartan kadınların erkekler tarafından hafif olarak lanse edildiğini de unutmayalım!
İçi dışı bir dengeli kadınlar
Türk erkekleri, karşılarında giderek bir bilmeceye dönüşen, kafası karışık kadınlardan hoşlanmazlar. O sebeple siz siz olun dünya görüşünüze , yetiştirilme tarzınıza, aile yapınıza uymayan erkeklerle zaman kaybetmeyin. Onların hayat tarzlarına uymaya çalışırken kendinizden taviz vermeye, kendimizden taviz verdikçe bu durumdan rahatsızlık duymaya; sonuçta gel-gitler yaşamaya ve zamanla yıpranmaya başlarsınız. Her zaman ilişkilerde size yakın insanları tercih etmeniz daha dengeli bir partner olmanızı sağlayacaktır.
Mütevazi kadınlar
Erkekler, para takıntısı olan kadınlardan korkarlar! Hatta erkeklerin daha ilk buluşmada bir kadını reddetmesinde en temel etkenlerden birisi, kadının maaşına kadar yaptığı sorgulamalardır. Erkekler, parayı seven ve karşılarındaki insanda para arayan kadın tiplerini ilk fırsatta hayatlarından çıkartmanın yollarını ararlar! Parayı geri planda tutan, parası olsa dahi hoş ama oldukça mütevazi olan, harcamalarında dengeli kadın tipi, erkekleri her zaman cezbeder.
Özgür ruhlu kadınlar
Erkekler, bir kadının kendilerine bağımlı olmaya başladığını hissettikleri anda onlardan vazgeçme eğilimindedir. Kadın, erkeğini sevmeli, sahiplenmeli ama bir o kadar da kendine has bir hayatı olmalı; erkeğine de bağımsızlık hakkı tanımalıdır. Hobileri olan, zevkleri, belirli bir arkadaş çevresi, uğraşları bulunan kadınlar, erkekler için vazgeçilmez olmaya adaydır.
Temiz aile kızları
Sanırım kuşku götürmez bir gerçek! Türk erkekleri, kaç kızla çıkarsa çıksın, ne yaşarsa yaşasın sonuçta içinde bulundukları kültürde öğrendiklerinden eş seçimlerinde etkilenirler. Erkeklerin geneli, geçmişinde fazla ilişkisi olmamış, iyi bir aileye sahip, temiz geçmişi olan kızlarla evlenmeyi arzular; hatta iş evliliğe doğru giderken, kız arkadaşlarının tüm hayatını araştırırlar. Bu noktada en baştan erkeklere karşı dürüst davranan kızlar, daha çok kazanır. Erkekler, ilişkinin başında kendilerine karşı geçmişleri ve ilişkileri konusunda dürüst davranan kızlara, saygı duyarlar; hatta bu davranışları nedeniyle biranda her şeyi göze alabilirler. Yalanlarla ve yaşananları, geçmişi gizleyerek Türk erkekleriyle kumar oynanmaz!


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.