Özgür Bilgi Kanalı

Belki zamanı geri getiremezsiniz ama ona karşı koyabilirsiniz! Lüks kozmetik markaların, son teknolojiyle donattıkları cilt kremleri sadece cildinize ihtiyacı olan nemi sağlamakla kalmıyor, ince çizgi ve kırışıklıkların önlenmesine yardımcı oluyor. Cilt tonunu eşitleyen, ışıltılı bir ten vaad eden krem ve serumlar, cilt tipinize uyum sağlayan hafif formülleriyle sizi konfordan uzaklaştırmıyor. Farklı ihtiyaçlara göre seçtiğimiz ürünler arasında özellikle soğuklara karşı hassas olan cildimizi bu çevresel etkiden koruyan seçenekler bulabilirsiniz.

Lancôme, Renergie, Multi Lift:Sahip olduğu Multi-Tension teknolojisi ile yüzün tüm bölgelerinde lifting etkisi. Sonuç, sıkılaşmış, esnek ve pürüzsüz cilt yüzeyi. Dört haftada etkilerini görebileceğiniz ürün, cildi toparlama ve kırışlıkların görünümünü azaltmaya yardımcı.

La Prairie Anti-Aging Eye Lip Contour Cream:Yoğun besleme ve nemlendirme etkisi sağlayan formülü ile hassas göz ve dudak bölgesine bakım yapar. Göz çevresindeki şişlikler ve koyu halkaların görünümünü azaltmaya yardımcı.

Clinique Repairwear Laser Focus:İnce çizgi ve kırışıkların görünümününü azaltmaya yardımcı. Cildin elastikiyetini ve sıkılığını yeniden yapılandırır. Cildi çevresel zarara karşı korur ve etkilerini onarır. Göz çevresinde kullanılabilir.

Guerlain Super Aqua Serum LightHydratant: Yoğun nemlendirme ve kırışıklık karşıtı bakım etkisi. İçeriğindeki saf ve aktif su ile cildin yenilenmesini sağlar.

Guerlain Abeille Royale Day Cream:Ciltte yoğun nemlendirme etkisi sağlayan gündüz kremi. Abeille Royale serisinin özünde bulunan “Saf Kraliyet Konsantresi” içeriğindeki arı ürünlerinin iyileştirme gücüne sahip. Esnekliğini kaybeden bölgeleri toparlamaya yardımcı.

Chanel Le Weekend, La Nuit, Le Jour:Kusursuz ve bakımlı bir cilt için dört dörtlük bir takım! Gün içinde cildinizi olumsuz çevresel faktörlerden koruyan Le Jour, gece boyunca hücre onarımına devam eden Le Nuit, hafta sonu boyunca nem ve konfor ihtiyacınızı gideren Le Weekend… Üstün Chanel kozmetik teknolojisiyle son hali verilmiş.

Diorsnow D-NA Control White Reveal Day Essence: Cildi yapılandırmaya ve yenilemeye yardımcı. İçeriğindeki “Transparency Enhancing” kompleks ile ciltteki lekelere karşı etkili bir aydınlatıcı serum.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.