Özgür Bilgi Kanalı

“Beauty Elixir ile duygusal bir bağım var. Bu ürün benim benzersiz ve kült ürünler yaratma özgürlüğümü keşfetmemi sağladı. Kendim için tasarladığım bu iksirin en prestijli defilelerin kulislerinde, işlerine hayran olduğum makyaj artistlerinin kitlerinde, ilham veren kadınların seyahat çantalarında ve hayran olduğum ünlü isimlerin banyolarında olduğunu gördükçe çok duygulanıyorum.” Mathilde Thomas

Duyulardan gelen güzellik

Mathilde Thomas 20 yıl önce, 1997 yılında 16. yüzyılda Macaristan Kraliçesi için özel hazırlanan gençlik iksirinin tarihi formülüne rastladı. Caudalie’nin kurucusu Mathilde cilde eşsiz faydaları olan bu bitkisel reçeteyi günümüze uyarlamak için çalışmalara başladı ve ilk Beauty Elixir’i kendisi için tasarladı. Termal suların yatıştırıcı etkisi, Asyalı kadınların güzellik rutininden ilham alan aktif içeriklerle dolu esans ve eski zamanlardan bu yana cilde sunduğu faydalarla bilinen çiçek özleri bu iksirin yaratılmasına ilham veren içeriklerden birkaçı. Sonuç; cildi tazeleyen, makyajı sabitleyen, günün her saati her yerde kolayca uygulanabilecek ve herkesin güzellik rutinine dahil olabilecek birçok amaçlı güzellik ürünü. Mathilde, bu nemlendirici mistin yıllar sonra birçok kadının çantasına girip güzellik dünyasında bir çığır açacağını hissetmişti.

Eşsiz ve zamana meydan okuyan bir formül

Macaristan Kraliçesi’nin cildinin ışıltısı ve güzelliği sayesinde Polonya Kralı’nın kalbini çalmasına yardım eden iksir bugün modern bir dokunuşla sunuluyor. Paraben ve sentetik parfüm içermeyen Beauty Elixir %100 doğal içeriğiyle 1990’lı yılların sonlarında ortaya çıkan bitkisel içerik trendinin çok öncesinde kendini kanıtladı. Beauty Elixir cildinize ilk temas ettiği andan itibaren içeriğindeki yenileyici benzoin ve mür notaları, yumuşak portakal çiçeği özü, cilde ışıltı kazandıran üzüm ve gül özleri, biberiye esansiyel yağı ve canlandırıcı melisa ve nane kokuları ile tüm duyularınıza hitap ederek cildinizi sarar. Yüksek oranda konsantre edilen esansiyel yağlar sayesinde cilde hızlıca nüfuz eder. Küçük bir uygulama bile gözenekleri görünür şekilde sıkılaştırmaya ve cildi yatıştırmaya yardımcı olur. Bunlara ek olarak makyaj sabitleyici olarak da kullanılır. Çok amaçlı kullanımı sayesinde herkesin kullanımına uygundur. Mat ciltlere ışıltı kazandırır ve yorgun ciltleri canlandırır. Aktif bir yaşam tarzına sahip tüm kadınlar için geliştirilmiştir.

ROSİE HUNTİNGTON-WHİTELEY’İN GÜZELLİK RUTİNİNİN VAZGEÇİLMEZ BİR PARÇASI

“Caudalie’nin Beauty Elixir ürününe bayılıyorum. Sürekli yanımda taşıyabildiğim küçük bir Spa gibi. Cildimi tazeleyen ve tenime ışıltı ile enerji katan muhteşem bir ürün.”

Rosie Huntington-Whiteley

Bir ikon

Güzellik bloglarında ve instagram hesaplarında yoğun olarak paylaşılan editörlerin, makyaj artistlerinin ve bloggerların favori ürünlerinden biri olan Beauty Elixir uzun yıllar sonunda güzellik dünyasında bir ikon haline geldi. Güzelliğine düşkün kadınların raflarında bulunan Beauty Elixir birçok ünlü oyuncu ve model tarafından da kullanılıyor. Rosie Huntington-Whiteley de Beauty Elixir’i güzellik rutininin vazgeçilmez bir parçası yapan isimlerden birisi. İngiliz oyuncu ve model birçok kez Beuaty Elixir’in vazgeçemediği ürünlerden biri olduğunu dile getirdi. Bu sayede de bu özel güzellik ürününün resmi elçisi oldu.

Saflığın simgesi

20 yıllık başarısını kutlamak için Caudalie sınırlı sayıda üretilen Beauty Elixir’in efsanevi şişesini yeniden tasarladı. Dore üzüm dalları ve Caudalie’nin simgesi haline gelen üzüm kurusu rengiyle özel olarak üretilen buzlu cam şişe altın rengi bir kapakla tamamlanmıştır. 100ml’lik normal boyu ve 30ml’lik seyahat boyuyla sınırlı sayıda üretilen Beauty Elixir herkesin yaşam tarzına uyum sağlar.

Çok amaçlı güzellik ürünü Cildinizin ışıltısına ışıltı katan Beauty Elixir’i ihtiyaç duyduğunuz her an rahatlamak ve ferahlamak için çantanızda taşıyabilirsiniz.

Nasıl kullanılır?

  • Sabahları siz limonlu ılık suyunuzu yudumlarken cildinizi güne hazırlayarak size eşlik eder. • Makyaj süngerlerinin nemlendirilmesi için uygundur, blender süngerde harikalar yaratır. • Fondötenden sonra uyguladığınızda makyajınızın uzun saatler boyunca sabit kalmasına yardımcı olur. • Dekolte ve boyun bölgenize uyguladığınızda rahatlamanıza ve ferahlamanıza yardımcı olur. • Günün hangi saatinde olursa olsun gözenekleri sıkılaştırır ve tonik etkisiyle güzelliğinize güzellik katar. • Yazın buzdolabında saklayın ve ferahlık etkisini katlayın. • Yastığınıza sıktıktan sonra en yumuşak gecelerde size eşlik eder. • Uçakta kuruyan cildinizi nemlendirir. • Ofiste stres atmanıza yardımcı olur. • Spor sonrası cildinizi yatıştırır. • Havaya sıktıktan sonra meditasyon için en uygun ortama kavuşabilirsiniz. • Akşam makyajınızı temizledikten sonra cildinizi arındırır.

Beauty Elixir her koşulda 7/24 yanınızda

20’nci yıla özel olarak sınırlı sayıda üretilen Beauty Elixir (100ml ve 30ml seçenekleriyle)

Ekim 2017 itibariyle sadece yetkili eczanelerde. Önerilen satış fiyatı: 100ml – 155 TL / 30ml – 60 TL


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.