Özgür Bilgi Kanalı

Biz kadınların korkulu rüyası çatlaklar hakkında, bugüne kadar uzmanlardan pek iç açıcı yorumlar gelmemişti. Kremler ya da herhangi bir operasyonla yapılan çatlak tedavileri, 0 sonuç vermiyordu. Oysa şimdi Bi-one çatlak tedavisi yöntemi ile çatlaklarınızın tamamına yakınından kurtulmanız mümkün. Daha önceki tedavi yöntemleri ciltte hasar oluşturup dokunun harekete geçmesine dayalı yöntemlerdi.

Bi-one çatlak tedavisi ise dokuların biyolojik olarak tekrar canlanmasını sağlamaya yardımcı olmaktadır. Hücre üretiminin arttırılması ile onların daha sağlıklı şekilde fonksiyonlarını yerine getirmesini sağlayan bu yöntem, kolajen ve elastin üretimini destekleyerek ciltteki çatlaklı görünümün ortadan kalkmasına yardımcı oluyor. Çatlaklı cildin doldurarak, hanımların sağlıklı görünen eski cildine kavuşmasını sağlayan bu yöntem, şu sıralar uzmanlar tarafından en iyi çatlak tedavi yöntemiolarak da gösteriliyor. Türkiye’de henüz çok yeni olan bu uygulama, Eylül ayı itibari ile Estethica’da uygulanmaya başlandı. Peki, bu uygulamayı kimler yaptırabiliyor?

Hamilelik ya da hızlı kilo alıp vermeye bağlı olarak vücutta oluşan çatlak sorunu olan her yaştan kişilerin yaptırabileceği Bi-one çatlak tedavisi yöntemi, sadece çatlakların değil, ciltte oluşmuş yanıkların tedavisinde de kullanılan oldukça etkili bir yöntem olarak biliniyor. Çatlaklardan tamamen kurtulmanız için oldukça etkili olan bu yöntem, ciltteki hasara bağlı olarak ortalama 15-20 seans arası sürmektedir. Haftada 3 gün, yarım saat süren seanslar, ilk uygulama sonrasında bile farkı görmenizi sağlayacak. Seans ücreti 150 TL gibi bir rakam olan bu yöntemde 15 seans için 2000 TL’yi gözden çıkarmanız gerekecek.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.