Cilt Analizi ve Önerileri İçin Cihaz


Sizlere WAY adlı özel bir cihazdan bahsetmek istiyoruz. Bu cihaz, özellikle kadınlar için inanılmaz bir buluş durumunda. Zira bir kadının en çok değer verdiği vücut bölgesi olan cilt için WAY çok işlevsel bir şekilde destek sunuyor. İhtiyacınız olan cilt ile ilgili bilgiler, bu bilgiler dahilinde gerekli olan öneriler hepsi WAY tarafından sizlere sunuluyor. Güney Kore’de üretilen ve şuan bir çok ülkede yeni yeni satışa sunulan, Türkiye’de ise bulunmayan bu özel ürün cilt konusunda hassas olanlara muhteşem bir destek sunuyor.

Cihaz şuan için 50.000 dolar şeklinde hedeflenen para miktarına ulaşmış durumda ve henüz daha tamamlanmış değil. Fakat buna rağmen ön satışları hala daha yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Türkiye’de bu girişime ilk girişi yaparak bir süre sonra özellikle kadınların ilgisini yoğun çekecek olan bu ürün ile ciddi bir atılım yapma şansınız olabilir.

Cildinizin Güncel Durumu Nedir?

Cildimizin yağ oranı, nem oranı ve diğer UV seviyesi gibi unsurları büyük önem taşır. Eğer cildimiz hakkında bilgi sahibi değilsek, nasıl önlem alacağımızı, bakım ve güzellik konusunda hangi ürünleri tercih edeceğimizi tam olarak bilemeyiz. Bu bağlamda WAY bizlere çok rahat bir şekilde cildimize dair bir çok temel bilgiyi sunarak yardımcı oluyor. Üstelik bu bilgileri sadece sunmakla yetinmiyor, bu bilgiler yani ölçümler dahilinde neler yapmamız gerektiği konusunda da bizlere öneriler sunuyor. Üstelik tüm bu önerileri akıllı bir telefonumuz varsa bu telefon üzerinden bizlere iletiyor. Bu sayede cildimizi tanıyor ve nasıl hareket etmemiz gerektiğini öğrenmiş oluyoruz.

“Güneş Kremine İhtiyacınız Var”

Cildimizin UV seviyesi genelde sorun durumundadır. Ne zaman UV seviyesi yükselir neredeyse kimse bilmez. Bu nedenle de ne zaman koruyucu önlem alacağımız hakkında da bilgi sahibi olamayız. Oysa ki WAY ile bu durum mümkün. WAY, size cildinizin UV seviyesi yükseldiğinde bilgi veriyor ve hemen güneş kremi kullanarak önlem almanız gerektiğini öneri olarak sunuyor.
Cilt sıcaklığı oldukça önemli bir konudur ve yoğun durumlarda sorunlara neden olabilir. WAY, cilt sıcaklığını da sorunsuz bir şekilde ölçebildiği için sizlerin bir çok sorundan uzak kalmasına, cilt problemlerine hızlı bir şekilde çözüm bulmasına olanak tanımaktadır. Bu çözümlerin sağlıklı bir yapıda olması, analiz esnasında vakit kaybedilmeden hızlı hareket edilmiş olması da bir çok farklı diğer açıdan fayda sağlamaktadır.

WAY Satışının Türkiye’de Artıları

İlk olarak ülkemizde kadınların cilt bakımı konusunda yoğun bir harcama yaptığını açıkça söyleyebiliriz. Sadece krem konusunda dahi özellikle internet üzerinden ciddi bir alışveriş potansiyeli söz konusu. Siz, bu şekilde sadece krem yerine; cildinizi tamamen analiz eden ve sizlere öneride bulunan bir ürünü sunmanız halinde gerçekten yoğun bir ilgi görmeniz kaçınılmaz olacaktır.
Diğer husus ise, bu ürün ile yan kremleri de rahat bir şekilde pazarlama şansınız olacaktır. Cihazın sunacağı önerilere göre, örneğin; UV seviyesi yüksek ise uygun bir güneş kremi, nem oranı yüksek ise uygun bir nemlendirici dengeleme ürünü gibi seçimleri sunabilirsiniz. Böylelikle hem tek bir ürünü satarak kâr etmiş olur, hem de bu ürün sayesinde sürekli olarak geri alışverişte bulunacak bir müşteri portföyü oluşturabilirsiniz.
Daimi süreklilik arz eden bir yatırım arıyorsanız, size kâr getirecek ve akabinde uzun vade de satış yapma şansı sunacak olan bu özel ürünü daha detaylı incelemenizi şiddetle öneririz. Nitekim ürün sadece 99 Dolar gibi bir ücret ile ön satışa sunuldu ve bu ön satış içerisin de 50.000 Dolar oranında bir geri bildirim ile ön sipariş topladı totalde.