Özgür Bilgi Kanalı

Karınca yumurtası yağı oldukça şaibeli bir yağ. Bir süre herkesin dilinde dolaşıp duruyordu. Daha sonra bu durumdan faydalanmak isteyen kişiler tarafından sahteleri ve sahte karınca yağı kremleri çıkmaya başladı.

Haberler de dahil bütün gazeteler de sahte olduğu iddiaları döndü dolaştı. Ama şunu söylemek gerekir ki çok eski dönemlerden kalan bir iksir aslın da bu. Kız çocukları doğduğu zaman sürülürmüş. Karınca yağının faydasını gören çok fazla insan oldu. Fakat piyasa da bulunan sahte ürünlerin alınmaması gerekiyor. Ürünün faydasını görmek için orjinal yağ kullanılmalı ve kullanım da devamlılık gerekli.

Kullanımı oldukça kolay. Dediğimiz gibi etkisini görmek istiyorsanız uzun süreli kullanmanız gerekmekte. Karınca yağı ağda veya benzeri bir uygulamadan sonra uygulanmalıdır. Böylece bölgede ki tüylerde azalma, incelme meydana gelecektir. Uzun süreli kullanımlar da tüylerin tamamen kaybolması bile söz konusudur. Osmanlı dönemin de haremde ki cariyelerin ağdadan sonra kullandığı bilinmekte. Piyasada İran’dan ithal edilen tala karınca yağını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Nasıl Kullanılır?

Karınca Yağının etkisini görmek istiyorsanız dediğimiz gibi orjinal üründen kullanmanız gerekli. Ayrıca devamlı kullanılması gerekmektedir. Bölgede ki tüylerin seyrekliğine ve inceliğine göre 4-6 seans kullanmanız gerekebilir. Her bir seans ağdadan sonra 3-4 günlük kullanım demek oluyor. Daha sonra tüyleriniz tekrardan çıktığın da tekrar ağda işlemini uygulayın ve 4 gün boyunca kullanın. Böylece tekrar edin. Böylece tüylerinize 4-6 içerisin de elveda diyebilirsiniz. Ağrısız, sızısız bir işlem. Ağda veya eldiven yardımı ile bölgedeki tüylerinizden kurtulduktan sonra bölgeye ortalama 4 gün boyunca karınca yağı ile masaj yapın. Bunu tüyleriniz tamamen kaybolana kadar her ağda sonrası yapın. Alerjiniz olup olmadığını veya cildinizin ters tepki vermesi gibi durumlar için cildiniz bir kısmına denemek için bir miktar sürün. Bebeğiniz de kullanmak istiyorsanız önce doktorunuza danışmanız gerekmekte.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.