Özgür Bilgi Kanalı

Kişisel bakıma gösterilen özen modern çağda artmış ve daha da önem kazanmıştır. Bu özen eski yıllardan beri gelen kişisel temizlikle başlamıştır, kişisel temizlik istenmeyen tüylerin temizlenmesiyle başlar! İstenmeyen tüylerin temizliği için birçok yöntem uygulanabilir. Ancak son on beş yıldır en çok tercih edilen yöntem lazer epilasyondur. Lazer epilasyon kalıcı temizlik sağlayan en etkili epilasyon yöntemidir. Lazer epilasyon uygulamaları kendi içinde farklılık gösterirken, cihaz özellikleri, cihaz markaları gibi farklılıklar kullanıcıyı tercih yapmak zorunda bırakırken, lazer epilasyonda çığır açan ve Dünya’da tek olan Buz lazer sayesinde tercih yapmak artık çok kolay! Buz Lazer acısız ve ağrısız olan tek epilasyon yöntemidir, diğer yöntemlerin hepsinin ortak özelliği olan acı hissi Buz Lazer ile ortadan kaldırılmıştır. Dünyada olduğu gibi ülkemizde de kullanılmaya başlanan Buz Lazer, İzmir’de de hizmete başlamıştır. Lazer epilasyon İzmir fiyatları da Buz Lazer’in kullanım avantajı kadar avantajlı paketlerle sunulmaktadır.

Adın Çok Söz Edilen Buz Lazer Nedir?

Cildin soğutularak epilasyon yapılmasına buz lazer denir. En önemli ve kullanıcıların merak ettiği konu olan acı ve ağrı hissi olmaması, aslında Buz Lazer’i en iyi anlatan tanımdır. Bu anlamda söyleyebiliriz ki Buz Lazer, acı ve ağrı olmadan istenmeyen tüyleri kalıcı olarak yok eden tek epilasyon yöntemidir.

Buz Lazer Uygulaması Nasıl Yapılır?

Buz Lazer, kademeli ısıtma özelliği bulunan başlığı ile kıl köklerine ısı ve enerji göndererek kıl köklerini tahrip eder, böylelikle işlem yapılan bölgelerde belirli süre sonunda tekrar kıl oluşumu gerçekleşmez. Ayrıca cihazın adını aldığı buz başlık tüm bu işlemler sırasında cildi soğutur ve acı hissettirmez. Masaj rahatlığında, konforlu epilasyon olarak kısaca Buz Lazer’i anlatmak mümkündür. Lazer epilasyon İzmir fiyatları da uygulaması kadar kolaylık sağlamaktadır.

Uygulamanın Süresi Ne Kadardır ?

Kısa sürede uygulanması Buz Lazer’in diğer özelliğidir. Çünkü inanması güç olsa da Buz Lazer, tüm vücuda otuz beş dakika gibi bir sürede uygulanmaktadır. Zamandan da kazandıran Buz Lazer sektörün lideri olmasının sebebplerini etkin uygulama özellikleriyle yeterince açıklamaktadır.

Buz Lazerin Uygulanabildiği Bölgeler Nelerdir?

Buz lazer vücudun her bölgesine yüz dahil, uygulanabilmektedir. Üstelik hem erkekler hem de kadınlar için geçerlidir. Ayrıca erkekler için ekstra avantaj sağlayan uygulama özelliği de bulunmaktadır. Erkeklerin korkulu rüyası olan kulak ve kaş arası kıllarını buz lazer epilasyon uygulaması ile tamamen yok etmektedir. Ulaşılması güç yerlere de ulaşan Buz lazer fark yaratan bir teknolojidir.

Uygulama Kaç Seansta Tamamlanmaktadır?

Buz Lazer ile yapılan epilasyonda kaç seans sonra sonuç alınacağı değişmektedir. Çünkü insanlar farklı faklı olduğu gibi cilt ve kıl yapısı gibi özellikleri de farklıdır. Bu sebeple herkeste aynı etki gözlenmeyebilir, bu yüzden net bir sayı vermek doğru değildir. İlk seans sonrasında yaklaşık süre kişiye özel mutlaka paylaşılmaktadır. Ama ortalama olarak 6-8 seans olarak etkili sonuçlar alındığı kanıtlanmıştır. Bütçenize uyacak lazer epilasyon İzmir fiyatları ile istenmeyen tüylere veda edebilirsiniz.

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız içinwww.buzlazer.comadresini ziyaret edebilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.