Özgür Bilgi Kanalı

Sofiabaldi Fileli Gold İnce Topuklu Ayakkabı-2

Topuklu ayakkabılar içerisin de şüphesiz en çok dikkat çeken ayakkabı stilettolar. Biz kadınlar bizi daha kadınsı gösterecek ayakkabıları severiz. Hem rahatlığı hem de şıklığı ile stilettolar vazgeçilmezlerimiz arasında. Her ayakkabıyı olduğu gibi stilettoları da doğru kombinlemek gerekiyor. Yoksa güzelim ayakkabı kaybolup gider..

Jean giymeyi seviyorsanız stilettolar tam size göre. Sivri burun ve ince uzun topuklar size ayrı bir hava katacaktır. Jeaninizin üzerine bir ceket giymeniz kombininizi tamamlayacaktır. Stiletto denince kadınların aklına şık davetler veya lüks bir restorantta bir akşam yemeği geliyor nedense. Fakat stilettoları günlük olarak da giyebilmeniz mümkün. Özellikle son dönemler de sokak modasında da sıkça stilettolu kombinler göze çarpıyor. Bilekte biten jeanleriniz ile stilettolarınız size çok şık bir hava verecektir. Elbette en çok mini elbiseler veya eteklere yakışıyor stiletto. Ama stilettolarınızdan vazgeçemiyor iseniz günlük yaşantınızda da doğru kombinlerle stilettonuzu kombinleyebilirsiniz.

Bir iş kadını iseniz kalem eteklerin altına en çok yakışacak olan ayakkabı şüphesiz stiletto olacaktır. Sizi daha kadınsı gösterecek dikkatleri üzerinize çekecektir. Stilettoları size 1 beden büyük paltonuzla veya beliniz de biten dar deri ceketinizle de kombinleyebilirsiniz. Özellikle son dönemlerde oldukça moda olan 1 beden büyük uzun paltoların altına stilettodan başkası da pek yakışmaz diye düşünüyoruz.

Yine son dönemler de oldukça moda olan bir jean çeşidinden bahsedeceğiz. Dişilikten biraz uzak boyfriend jean’ler. Uygun bir stiletto ile kombinlediğiniz de göreceksiniz ki mükemmel derece de iyi bir kombin yakalamış olacaksınız. Kumaş veya keten pantolon giymeyi seviyorsanız bilekte biten modelleri tercih etmeniz uygun olacaktır. Böylece stilettonuzu kombininize uygun duruma getirebilirsiniz. İspanyol paça pantolonlarınız da kullanmanızı önermiyoruz. Kaba bir görünüm elde edebilir. Kombininiz de stilettonuzu kaybedebilirsiniz.

Birçok farklı kıyafetleri bir birleri ile kombinleyerek yeni tarz oluşturabilirsiniz. Özelliklestiletto kombinlerisize fazlasıyla zerafet katacaktır.

Sofia Baldi Siyah Dantel Taşlı Tokalı Stiletto Abiye Ayakkabı 649,90 TL

stiletto kombinleri

Sofia Baldi Fileli Gold İnce Topuklu Ayakkabı 749,90 TL

Sofiabaldi Fileli Gold İnce Topuklu Ayakkabı

Tüm stiletto modellerine bakmak için tıklayın: https://www.sofiabaldi.com/stiletto-abiye-ayakkabi


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.