Özgür Bilgi Kanalı

Uçan balonlar küçük büyük herkesi mutlu eder pozitif enerji verir. Doğum günü partilerinin baş tacı olan helyumlu balonlar ile sizde partinizi renklendirin.

Balonlar çeşitli şekillerde çeşitli renklerde ve büyüklüklerde olmaktadır. Uçan balonların normal balonlara göre farkı içindeki bulunan gazdır. Normal balonlar hava yani oksijen, ile doldurulduğunda uçmazlar. Balonların havada kalması için helyum gazı ile doldurulmuş olması gerekmektedir. Helyum gazının özelliği ise soluduğumuz havadan çok daha hafif bir gaz olmasıdır. Bu sayede balonlarımız havadan daha hafif olduğu için uçabilir.

Helyumla dolu uçan balonları eğlence sektörünün neredeyse her alanında kullanabiliriz. Nişan, kına, 1 yaş partisi, sünnet, doğum günü partileri ve aklınıza gelebilecek her türlü etkinlik süslemesinde uçan balonlara yer bulabilirsiniz. Partinizi süslerken ilk vermeniz gereken karar hangi tür balon kullanacağınızdır. Uçan balon farklı türlerde ve şekillerde çeşitleri bulunmaktadır.

Uçan balon seçimini balonun kullanım yerine göre vermelisiniz. Sıradan, arka plan süslemesi yapacaksanız baskılı balonlar, pastel , sedefli ve puantiyeli balonlar gibi uçan balonları tercih etmelisiniz. Eğer biraz daha gösterişli bir arka plan süsü istiyorum derseniz sedefli uçan balonlar ve şeffaf tüylü uçan balonlar ise kesinlikle sizin tercihiniz olacaktır. Bu balonlar bağlanma yerlerine göre eğlencenizi, özel gününüzü gerçekleştireceğiniz alanda estetik açıdan göze hitap eden çok güzel süslemelere dönüşebilir.

Partinizin konseptine veya amacına göre ise her zaman lisanslı uçan balonları veya kalp şeklinde uçan balonları da tercih etmek sizlerin elinde. Kutlayacağınız parti herhangi bir takım veya herhangi bir filmin, masalın konsepti ise ihtiyacınıza uygun lisanslı uçan balonları ucanbalonfiyati.com sitemizde bulabilirsiniz. Veya romantik bir akşam yemeği için masanızın yanında uçuşan kalp şeklinde uçan balonları tercih edebilirsiniz.

Eğer süslemenizle bir mesaj vermek istiyorsanız ise tercihiniz kesinlikle folyo uçan balonlardan yana olmalıdır. “İyi Ki Doğdun”, “Nice Senelere”, “Benimle Evlenir Misin?”, “Maşallah” gibi ihtiyacınıza uygun yazıları harf folyo uçan balonlar ile kolaylıkla yazabilirsiniz. Rengarenk canlı folyo renklerden oluşacak olan bu uçan mesajlar kesinlikle sıradan bir duvar süsünü veya pankartını dikkat çekme konusunda geçecektir. Vermek istediğiniz mesajı daha ilginç bir şekilde vermenize imkan tanıyacaktır. Yıl dünümü, yaş günü partileri ve bunun gibi şirket yıl dönümü gibi partilerde rakam folyo uçan balonlar ı tercih edebilirsiniz.

Harf ve rakam folyo balon ile harika konseptler yapabilirsiniz.

Uçan balonların son yıllarda artan diğer bir kullanımı ise bebek cinsiyeti belirleme partileridir. İçlerine mavi veya pembe konfetilerin doldurulduğu uçan balonlar havada patlatılarak bebeğin cinsiyeti belirlenir. Mutlu çiftin ve en yakınlarının üstüne yağan konfetiler böylece aileye yeni katılacak üyenin uzun ve mutlu hayatının ilk adımı olabilir.

Tabi ki de bütün bu saydığımız balon türleri ve çeşitlerini sitemizde bulabilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile ihtiyaç duyabileceğiniz bütün balon gereksinimlerinizi sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizi de Parti Dükkanım kalite garantisi ile de vereceğinizi unutmayın. Sedefli uçan balonlardan puantiyeli uçan balonlara, rakam folyo balonlardan harf folyo balonlara, renk renk şekil şekil her balon sitemizde ve mağazamızda siz değerli müşterilerimizi bekliyor.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.