Özgür Bilgi Kanalı

Lordz.io

Lordz.io Nasıl Oynanır?

Lordz.io’nun amacı kuleler kurup ordu yaratıp en güçlü ve birinci olmaktır.

Seviye Atlatma

Seviye atlatma, yaptığınız kuleleri geliştirir. İlk önce mavi(elmas), sonra kırmızı(rubi) ve sonrada sarı yani altın gelir.

Birisinin Evlerini, Madenlerini Vb. Yok Edebilir miyiz?

Aslında, evet yok edebiliriz. Yaptığı binanın seviyesine göre altın alırız.

Rubiler

Rubiler, görevleri tamamladıkça görevin ödülü kadar rubi vermektedir.

Örnek: Altın Yükseltme Görevi Tamamlandı! Ödül: 100 rubi ve benzeri gibi görevler vardır.

Savaşçıların Kostümleri Var mıdır?

Evet, vardır. Belli bir rubi miktarına satılan bir sürü savaşçı vardır.

Örnek: Ejderha kostümü fiyat: 3000 bin rubi

Evler

Evler, yapabileceğiniz ordu sayısını arttırır. Normal hal: 35 daha fazla savaşçı kapasitesi. Elmas hal: 50 savaşçı kapasitesi. Rubi hal: 75 savaşçı kapasitesi. Altın hal: 110 savaşçı kapasitesi.

Maden Kazıcılar

Taş ile altın olan yerlere koyabilirsiniz. Size belli bir miktarda para verir. Normal hal: 10 – 20 altın arası. Elmas hal: 20 – 40 altın. Rubi hal: 40 – 60 altın. Altın hal: 60 – 100 altın verdiği biliniyor.

Okçu Kulesi

Okçu kulesi maden kazıcılarınızı ya da evlerinizi koruyacak kulelerdir. Yükseltildikçe savaşçılara daha fazla hasar verir.

Ateş Topu Fırlatan Kule

Özellikle altın maden kazıcılar ve altın evleri korumak için kullanılan ateş topu fırlatan kule, tahmin ettiğiniz gibi ateş topu atar. Ama bu ateş topları mordur. Neden olduğu bilinmiyor. Altın hali çok fazla altın istese de değer bir yükseltmedir.

Kar Topu Asalı Savaşçı

15 altın istenilen bu savaşçı, oyunun en güçsüz savaşçısıdır. Bir kartopu asasını tutan bu savaşçı onla kulelere ya da diğer savaşçılara vurur.

Minik Şövalye

75 altın isteyen bu savaşçı, rakiplere vurur. İkinci en güçsüz savaşçıdır.

Okçu

Okçu kulelerindeki aynı normal okçudur. Ama tek farklılığı bizi takip etmesidir. Toplam tutarı 125 altındır.

Boynuzlu Şövalye

Elinde balta olan bu şövalye, 350 altın fiyatındadır. Kule ya da savaşçılara gidip döner, baltasını vurur.

Büyücü

450 altın fiyatında olan büyücü, asası ile minik mor bir ateş topu fırlatır.

Ejderha

2500 altın olan ejderha, ateşi ile kulenin yanına gidip kule yıkılana kadar ateş atar. Çok yardım eden bir savaşçıdır.

Tatar Yayı

1000 altın olan bu savaşçı, çok da alınmasına değmez bir savaşçıdır. Çünkü düşmanlara vuramaz. Ama en azından kulelere büyük bir hasar verebilir.

Bomba Taşıyan Savaşçı

Tahmin ettiğiniz gibi üstünde bir bomba taşır. Bir düşman gelirse yanına gidip patlar. Kulelere karşı zayıftır. Çünkü okçu kulesi ya da ateş topu atan kule bomba taşıyan savaşçıyı o gelmeden öldürürlerse bomba patlar ve hiçbir şey olmaz. Taktik: Bir oyuncunun yanına gelip space tuşuna basarsanız bomba taşıyan savaşçı ile oyuncunun canı gider ve o oyuncuyu öldürebilirsiniz.

Yeti

3000 altın olan yeti, çok fazla canı vardır. Almaya değer olan bu savaşçı, kulelerin ya da diğer oyuncuların yanına gidip büyük bir çatlak oluşturup saldırır. Öldürülmesi düşündüğünüzden de zordur.

Takımlar (Klanlar)

Başka takımlara girip sizi takıma alırlarsa, onları öldüremezsiniz ama onların nerde olduğunu ve kulelerini göre bilirsiniz. Hatta kendi takımınızı bile kurabilirsiniz! Klan adı oyuncu adınızın yanındadır.

Başkalarını Öldürürsek Savaşçılarına Ne Oluyor?

Eğer başkalarını öldürürseniz savaşçılarının rengi gri olur. Eğer onlara doğru giderseniz onlar sizin savaşçınız olur. Kısaca onları kendi takımınıza almış olursunuz.

Sınır

Eğer haritanın dışına çıkarsanız size 5 saniye verir. Eğer bu beş saniye içinde geri sınırdan çıkmazsanız ölürsünüz. Eğer böyle ölürseniz savaşçılarınız gider.

Kartlar

Savaşçılarınız için kullanabileceğiniz şeylerdir. Bunlar sıradan kart ve efsanevi kartlar arası kartlar olabilir. Peki, bunları nasıl alabilirim? Diye sorarsanız hemen açıklayayım. Sandıklardan kart alabilirsiniz. Bu sandıklardaki çıkan kart aldığınız sandığa göre değişebilir. Şimdi sandıkların ne olduklarını açıklayayım.

Sandıklar

Aldığınız sandığa göre değişen kartları ile oyunun en eğlenceli bölümlerinden birisidir. Tahta sandıklar 250 rubi fiyatındadır. 9 tane sıradan kart ve 2 tane nadir kart verir. Oyundaki en kötü sandık tahta sandıktır. Gümüş sandıklar 600 rubi fiyatındadır. Oyunun ikinci en kötü sandığıdır. İçinde 6 sıradan kart, 6 nadir kart ve 2 tane destansı kart bulunmaktadır. Altın sandıklar oyunun en iyi sandıklarıdır. İçinde 6 sıradan kart, 12 nadir kart 12 destansı kart ve belki efsanevi kart alabilirsiniz. Fiyatı 1500 rubidir. Alınması değer bir sandıktır.

Yazan: Ali Toker (Yaş 10)

Lordz io Kullanım Şartları :

> Kimlik:

> Yaratıcılar: Lordz.io, Spinbot Studio’nun bir ürünüdür

Oyun türü: Lordz.io, bir Lord’u kontrol ettiğiniz ve diğer oyunculara karşı savaşmak için bir ordu topladığınız çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur.

> Spinbot Studio: Muhteşem Paris (Fransa) şehrinde muhteşem oyuncular için muhteşem oyunlar yaratan muhteşem bir ekibiz. Ürünlerimizin tek sahibiyiz.

> Fikri Mülkiyet: Tüm tescilli ve tescilsiz ürünler Spinbot Studio’ya aittir (kayıt olabilir veya olmayabilir) IPR’ler). -Ama sınırlı olmamakla birlikte- telif hakkı, tasarım, şerefiye, grafikler, resimler, patentler ve ticari markalar içerir.

lordz io

> Oyunun resmi url’si: Lordz.io

Kullanım Koşulları

> Şartlar, Sitenin ve / veya Lordz.io’nun içeriğini ve kullanımınızı ve size sağlayabileceğimiz ek hizmetleri yönetir

Bu web sitesini kullanarak (üçüncü bir taraftan bile olsa), aşağıda ayrıntıları verilen şartları ve kuralları kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Bu metin, bu sözleşmenin yasal olarak bağlayıcı bir kabulünü oluşturmaktadır. Lordz.io şartlarını kabul etmiyorsanız: sitemize ve oyunumuza erişmemeli veya kullanmamalısınız.

> Şartların içeriğini istediğimiz zaman değiştirme, değiştirme ve güncelleme hakkımız saklıdır. Sizi etkileyebilecek herhangi bir değişiklik için sizi mevcut belgeyi düzenli olarak kontrol etmeye davet ediyoruz.

> Özellikler

> Bu sitenin, oyunun ve ilgili ürünlerin tamamı Fransız telif hakkı ve fikri mülkiyet yasalarına tabidir. Grafik dosyaları, metinler, videolar, logolar, web sayfaları da dahil olmak üzere sitede bulunan tüm öğeler Spinbot Studio’nun münhasır mülküdür.

> Spinbot Studio’nun izni olmadan bu öğelerin tamamının veya bir kısmının çoğaltılması, temsil edilmesi, aktarılması, dağıtılması veya kaydedilmesi yasaktır. Bununla birlikte, Youtuber’ların ve diğer içerik oluşturucuların yaratıcılığına saygı duyuyor ve hayran kalıyoruz ve oyunda hoş karşılanan kreasyonları (iyi ve iyi tadı olduğu sürece) süslüyoruz. Talep üzerine, bahsedilen içeriklerin küçük resimleri, afişleri veya resimlerini oluşturmak amacıyla oyunun varlıklarını sağlayabiliriz.

> Spinbot Studio, yabancıların içeriğinden sorumlu tutulamaz. Kullanıcı tarafından oluşturulan içerikler üzerinde sahiplik iddiasında bulunmayız ve beğenmediğimiz takdirde incelemelerin iptal edilmesini talep etmeyeceğiz (tamamen ürünümüz hakkındaki görüşünüz ve paylaşma hakkınız vardır.). Bununla birlikte, içerik oluşturuculardan ve içerik oluşturucuların web sitelerinden, izleyicilere / oyunculara (herkese açık ve kolayca erişilebilen web sitesindeki NSFW içeriği) veya bireylerin kamuya karışmasına / taciz edilmesine zararlı içerik kaldırmalarını isteme hakkımızı saklı tutarız.

> Spinbot Studio, oyunda karşılaşılan hatalardan, teknik problemlerden, yayınlanan bilgilerin yorumlanmasından ve kullanımlarının sonuçlarından sorumlu tutulamaz. Sonuç olarak, kullanıcı bu bilgileri münhasır sorumluluğu altında kullanmayı kabul eder.