Ana sayfa Lordz.io

Lordz.io

Lordz io Kullanım Şartları :

> Kimlik:

> Yaratıcılar: Lordz.io, Spinbot Studio’nun bir ürünüdür

Oyun türü: Lordz.io, bir Lord’u kontrol ettiğiniz ve diğer oyunculara karşı savaşmak için bir ordu topladığınız çevrimiçi çok oyunculu bir oyundur.

> Spinbot Studio: Muhteşem Paris (Fransa) şehrinde muhteşem oyuncular için muhteşem oyunlar yaratan muhteşem bir ekibiz. Ürünlerimizin tek sahibiyiz.

> Fikri Mülkiyet: Tüm tescilli ve tescilsiz ürünler Spinbot Studio’ya aittir (kayıt olabilir veya olmayabilir) IPR’ler). -Ama sınırlı olmamakla birlikte- telif hakkı, tasarım, şerefiye, grafikler, resimler, patentler ve ticari markalar içerir.

lordz io

> Oyunun resmi url’si: Lordz.io

Kullanım Koşulları

> Şartlar, Sitenin ve / veya Lordz.io’nun içeriğini ve kullanımınızı ve size sağlayabileceğimiz ek hizmetleri yönetir

Bu web sitesini kullanarak (üçüncü bir taraftan bile olsa), aşağıda ayrıntıları verilen şartları ve kuralları kabul ettiğinizi onaylamış olursunuz. Bu metin, bu sözleşmenin yasal olarak bağlayıcı bir kabulünü oluşturmaktadır. Lordz.io şartlarını kabul etmiyorsanız: sitemize ve oyunumuza erişmemeli veya kullanmamalısınız.

> Şartların içeriğini istediğimiz zaman değiştirme, değiştirme ve güncelleme hakkımız saklıdır. Sizi etkileyebilecek herhangi bir değişiklik için sizi mevcut belgeyi düzenli olarak kontrol etmeye davet ediyoruz.

> Özellikler

> Bu sitenin, oyunun ve ilgili ürünlerin tamamı Fransız telif hakkı ve fikri mülkiyet yasalarına tabidir. Grafik dosyaları, metinler, videolar, logolar, web sayfaları da dahil olmak üzere sitede bulunan tüm öğeler Spinbot Studio’nun münhasır mülküdür.

> Spinbot Studio’nun izni olmadan bu öğelerin tamamının veya bir kısmının çoğaltılması, temsil edilmesi, aktarılması, dağıtılması veya kaydedilmesi yasaktır. Bununla birlikte, Youtuber’ların ve diğer içerik oluşturucuların yaratıcılığına saygı duyuyor ve hayran kalıyoruz ve oyunda hoş karşılanan kreasyonları (iyi ve iyi tadı olduğu sürece) süslüyoruz. Talep üzerine, bahsedilen içeriklerin küçük resimleri, afişleri veya resimlerini oluşturmak amacıyla oyunun varlıklarını sağlayabiliriz.

> Spinbot Studio, yabancıların içeriğinden sorumlu tutulamaz. Kullanıcı tarafından oluşturulan içerikler üzerinde sahiplik iddiasında bulunmayız ve beğenmediğimiz takdirde incelemelerin iptal edilmesini talep etmeyeceğiz (tamamen ürünümüz hakkındaki görüşünüz ve paylaşma hakkınız vardır.). Bununla birlikte, içerik oluşturuculardan ve içerik oluşturucuların web sitelerinden, izleyicilere / oyunculara (herkese açık ve kolayca erişilebilen web sitesindeki NSFW içeriği) veya bireylerin kamuya karışmasına / taciz edilmesine zararlı içerik kaldırmalarını isteme hakkımızı saklı tutarız.

> Spinbot Studio, oyunda karşılaşılan hatalardan, teknik problemlerden, yayınlanan bilgilerin yorumlanmasından ve kullanımlarının sonuçlarından sorumlu tutulamaz. Sonuç olarak, kullanıcı bu bilgileri münhasır sorumluluğu altında kullanmayı kabul eder.