Özgür Bilgi Kanalı

Trendleri ve modayı takip eden erkekler aksesuarlar konusunda bayanlar kadar şanslı değiller. Kendilerine ait bir tarz yaratabilmek için kullanabilecekleri aksesuarlar oldukça kısıtlıdır. Erkeklerin tarzlarına ciddi anlamda katkı sağlayan ve onları etkileyici kılan en önemli detaylardan biri saçlarıdır.

Ülkemizde trend olan erkek saç kesim modellerini şüphesiz ki ünlü isimler belirlemektedir. Sürekli göz önünde olan ünlüler kullandıkları modeller ile saç modasının öncülüğünü yapmaktadırlar. Hatta çoğu kez saç kesim merkezlerinde istenilen saç modelinin tarifi o modelin öncüsü olan ünlünün ismi ile birlikte yapılmaktadır. Son dönemlerde yoğunlukla kısa saç modelleri kullanılmaktadır. Özellikle bu sezon tercih edilen model Elvis modeli olarak ta bilinen, önler uzun, yan ve arkaların asimetrik ve kısa tutulduğu kesimlerdir. Oldukça kullanışlı olan bu model kesimler, tek düzelik yerine, bulundukları ortama göre farklı tarayarak tarz olabilen erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Bu modelde saçlar arkaya doğru tarandığında ciddi bir imaj yaratılmaktadır. Yana doğru tarandığında klasik ve sade bir görünüm kazanılmaktadır. Sokaklara ayak uydurabilmek için, asi ve çekici bir görünüm için ise yukarı doğru dağınık şekilde taranabilmektedir. Trendin dışında sıradanlık tercih eden erkekler 3 numara kesimlerden vazgeçmemekteler. Bu kesimlerin modası hiçbir zaman bitmemekte ve kullanım açısından oldukça kolay ve masrafsız olmaktadır.

Kadınlar için makyaj ne kadar önemli ise, bakımına ve tarzına önem veren erkekler içinde kullandıkları saç modeli bir o kadar önemlidir.

Kısa-Saç-Modelleri-Erkek-2017

2017-erkek-Dalgalı-Kısa-Saç-Modelleri

Erkek-dalgalı-saç-modelleri-2017

sakal-modelleri-erkek-saç

Erkek-uzun-saç-sakal-modelleri

erkek-sac-modelleri-daginik

erkek-sac-modelleri-2017

Saç-modelleri-2017

trend-erkek-saç-modelleri

Erkek-Saç-Modelleri-2017

erkek-Saç-Modelleri


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.