2016 Bayan Battaniye Panço Modası


Kış günleri geldi çattı bizlerde hem stilimizden ödün vermeden hem de soğuk kış aylarında kendimizi koruyacak kıyafet arayışlarına girdik. Aslına bakarsanız bu arayış biraz gereksiz gibi görünüyor 2017 kış sezonu panço modellerini gördüğümüz zaman. Hem içimizi hem dışımızı ısıtacak cinsten bu modeller. Son y1ıllarda oldukça beğeni gören pançolar bu sezonda yepyeni modelleriyle beğenilere sunuluyor. Eski dönemleri, daha detaylı olmak gerekirse, 60’lı yılların esintisini bol bol görebileceğiz bu sezonda.

Özellikle bu sezonun en dikkat çekici panço modellerinde, başta mavi ve gri olmak üzere krem ve siyah tonları da oldukça ilgi göreceğe benziyor. Battaniye görünümlü bu pançolar, geometrik şekilleri ve etnik desenleri ile kıyafetlerimize ayrı bir hava katacak. Dilerseniz spor dilerseniz de klasik bir görünüm kazanabilirsiniz 2017 panço modelleri ile. Üstelik yalnızca sokak stilinde rastlamıyoruz bu modellere. Dünyaca tanınmış ünlülerinde gözde kıyafetleri arasında panço modelleri.

Yalnızca ünlüler ya da büyükler için değil bu pançolar. Minik çocuklarımızı da unutmuyoruz tabi ki… Öyle güzel desenler, öyle güzel modeller var ki çocuk pançolarında, hem şirinliklerine şirinlik hem de sıcaklıklarına sıcaklık katacak. Aman ha çocuklarımızı üşütmeyelim… Lafı şöyle bir toparlamak gerekirse, küçük büyük, spor klasik, tarz model, hemen hemen herkes için mutlaka bir panço bulunmakta. Hem şıklığınıza şıklık hem de kışınıza yaz getirecek.