Eskiden kıvırcık saçlı kadınlar modelleri belli olmadığı için saçlarını kestirmek istemezlerdi şimdiler ise hanımlar saçlarını 2017 bayan kıvırcık saç modellerine kestirebilmek için can atıyor. Hatta dümdüz saçlara sahip olanlar bile bob kesim kullanarak saçlarına doğal dalgalar vermeye bayılıyorlar.

2017 bayan kıvırcık saç kesim modelleri gerçekten çok havalı duruyor ve birçok kadın tarafından gerek genç ve zinde görünmek için gerekse kullanımı çok daha rahat olduğu için tercih ediliyor.

En havalı ve popüler saç kesimlerinin bob kesim kıvırcık saçlar olduğu yeni sezon saç modellerinde bu tarzı dilediğiniz uzunlukta kullanabilirsiniz. Dilerseniz omuzlarınıza dökülmesine müsaade edebilir dilerseniz kulak memesinde bırakır dilerseniz de kulaklarınızın daha üzerinde kestirip doğal dalgalar ile kullanabilirsiniz. Yılın en popüler saç kesimi olan 2017 bayan kıvırcık saç kesim modelleri tarzınıza ışıldayan bir hoşluk katacak.

Kendinden yoğun kıvırcık saçlara sahipseniz saçlarınızın günlük hayatta nasıl duracağını bilmek adına ıslatmadan kuru iken  kestirmelisiniz.

 

Yüz hatlarınız oval ise kıvırcık 2017 bayan kıvırcık saç kesim modellerinin kısa olan modellerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yuvarlak ve üçgen yüz hatları için ise yüzün kenarlarından sarkan uzun kıvrımlı bukleler bırakılması daha uygun olur. Uzun yüzler içinde ideal olan çene hizasına kadar inen bukleler hoş duracaktır fakat orta uzunluktaki saç kesimleri köşeli yüz hatlarına sahip olanlar için daha idealdir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here