Özgür Bilgi Kanalı

Bayanlar, her daim tarz görünmek ister. Kişiliklerini kıyafetlerine yansıtarak herkesin beğenisini kazanmak her kadının hayalidir. Bu yılın modası ise, daha çok kot ceketler, kot yelekler, kot pantolon ve kot eteklerdir. Hem şık hem spor bir görünüm yaratan bu kombinler rahatlığı ve spor şıklığı bir arada yaşamanızı sağlayacak ve aynı anda tarz görünmenizi sağlayacaktır. Spor şıklık tercih eden bayanlar, rahatına düşkün olan hanımlar, doğal görünmeyi seven kişiler için oldukça uygun bir tercih olacaktır.

2017 kot yelek modelleri tarzınıza uygun bulabileceğiniz pek çok modelleri ile şık ve modern görünmenizi sağlayacaktır. Kot yeleklerin en modern en yeni modelleri, önden bağlamalı ve önden düğmeli modellerdir. Bu modeller genellikle kısa olarak tasarlanmıştır. İçine beyaz düz bir bluz giyerek kolayca kombinleyebileceğiniz bu modeller sizin çok şık bir görüntüye ulaşmanızı sağlayacaktır. Kot, spor şıklığı yaratmak için muhteşem bir seçimdir. Bu seçimi kendi vücut tipinize uygun olarak yaptığınızda çok hoş bir görünüme ulaşabilirsiniz.
Yumuşak kot yapısı ile rahatlığınızı sağlayacak modelleri tercih etmeniz yaz aylarında daha rahat etmenizi sağlayacaktır. Bunun yanı sıra kot yelekler modern formları ve değişik tarzları sayesinde size farklı bir hava katacak ve modern ve zarif görünmenizi sağlayacaktır. Seçtiğiniz kot modellerinin renkleri de oldukça önemlidir. Yaz aylarında daha açık renk kot modellerini, kış aylarında ise daha koyu renk kot modellerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca taşlanmış kot yelek modelleri, eskitilmiş kot yelek modelleri de bu yılın kreasyonunda ön plana çıkan modeller olarak vitrinleri süslemektedir. Bu modellerden vücudunuza en uygun olan yelek tarzını tercih etmelisiniz. Fazla kilolarınız var ise, uzun yapıdaki kot yelekleri tercih ederek fazla kilolarınızı kamufle edebilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.