2016 Düğün İçin Elbise Modelleri


En yakın arkadaşınızın, kardeşinizin veya kuzeninizin düğünü gibi önemli düğünlerde gelin kadar olmasa da dikkat çekmek istemeniz gayet normaldir. Çünkü en çok değer verdiğiniz insanların özel günlerinde siz de çok güzel olmak istersiniz. Bu özel düğünde dikkat çekici ve iddialı olmak istiyorsanız 2017 düğün için elbise modellerinden faydalanmalısınız. Çünkü bu sezonun kıyafetleri hem çok iddialı hem de ilginç ve şık tasarımlardan oluşuyor.

Eğer vücudunuz sergilemekten korkmayacağınız kadar kusursuz ise mutlaka yeni sezon straplez modelleri incelemelisiniz. Taşlarla işlenmiş straplez düğün elbiseleri oldukça iddialı ve şık görünmesinin yanı sıra önü kısa arkası uzun modeller ile bacaklarınızın zarafetini de gözler önüne seriyor.

Başka bir seçenek ise yine 2017 düğün için elbise modelleri arasında dikkat çekici detaylara sahip olan balık model abiyeler. Bu yılın balık abiyeleri daha yarım formlarda tasarlanmış ve kemer detayları ile belin daha ince görünmesini sağlayan özelliklere sahip. Görenlerde hayranlık uyandıracak kadar güzel olan balık abiyeleri galerimizde bulabilirsiniz.

Basen bölgesinde kilo problemi yaşayan hanımların sık tercih ettiği kabarık elbiseler bu sıkıntıyı tamamen kapatmasının yanı sıra , yine ince kemer veya kalın kuşak kemer detayları ile incecik bir bel görüntüsü oluşturacak şekilde tasarlanmış ve yılın en trend taşları ile süslenmiş. Tercihiniz kabarık  elbise modellerinden yana ise mutlaka kırmızı veya siyah tercih etmelisiniz. Bu yılın moda renkleri arasında bordo ve tonlarının da olduğunu hatırlatalım.