Özgür Bilgi Kanalı

Bayanların sonbaharla birlikte en çok tercih ettiği ayakkabı türlerinden biri çizmedir. Çizme seçerken mümkün oldukça bacak boyunuza göre seçim yapın. Eğer bacak boyunuz kısa ve kalın ise uzun cizmeden sakının tercihiniz kısa botlar olsun .(diz ile bilek arası )

Uzun ve ince bacaklı bayanlar ise sivri burun çizmelerden uzak durmalıdır. Geçen dönemin bot ve çizme modellerinin etkileri devam etmekte…

Ahşap topuk bot ve çizmeler:

Son yıllarda kadınların favorisi olan ahşap topuklar; deri ve süetlerin altında kullanılıcak olan ahsap modeller tarzınızı

ortaya çıkaracak.

Yarım botlar:

Şıklığı ve rahatlığıyla ofiste bayanların elbise ve eteklerinin altına kombin etmeyi sevdiği seçeneklerden.

Motorcu botlar:

Özgürlüğünüzün sembolü motorcu botlar 2017 de en trendlerden olcak. Büyük tokalı, fermuarlı siyah ve kahverengi en beğenilen renkleri.

Binici çizmesi:

Hiç modası geçmeyen bu yılda tercih edilecek olan model.Binici çizmeleri taytla bütünleşince muhteşem oluyor.

Avcı çizmesi:

Cıvıl cıvıl genç kızların en sevdiği model tüm renkleriyle. Bu yıl metalik etki avcı çizmeleri yer alacak

Pastel renkler Sokakları büyüleyecek pastel renk yılan ve timsah derisi modeller… Pastel renk 2017 i etkisinde bırakacak. Bu yıl diz üstü çorap ve kışlık mini etek düz taban botlarınızı da giydiğinizde harika çekici bir görünüme sahip olursunuz. Kışlık bot modelleri arasında istediğiniz renk ve istediğiniz ayakkabı modelini mutlaka bulacaksınızdır. Bu sezon botlar bir harika.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.