2017 Bayan Saat Modelleri


Hanımların aksesuar tutkuları saatlerine kadar yansımaktadır. Kullandıkları saatler kıyafetleri ile uyum sağlamaz ise rahat edemezler. Aynız zamanda bir bileklik kadar zarif durmasını da isterler, dikkat çekmesini de. Eğer modası geçmiş ise tekrar moda olacağı günü sabırla beklerler.

2017 bayan saat modelleri hanımları çok memnun edecek tasarımlarda ve renklerde raflarda yerini almış bulunmakta. Rengârenk kolçakların yanı sıra, altın rengi saatlerin tekrar moda olduğu 2017 bayan saat modelleri arasında en dikkat çeken saatler gümüş ve altın altın tonlarında olanlar.

Gençlerin özel olarak ilgilendiği deriler 2017 bayan saat modellerine de yansıtılmış. Siyah ve kahverengi derilerin yanı sıra rengârenk derilerde oldukça dikkat çekici ve kullanışlı. Üstelik bir kaç kez bileğe dolanabilen tarzda ve ununda kelebek, böcek, çiçek  gibi değişik figürlere yer verilerek bileklik görüntüsü yaratılmış.

Saatlerin içerisini süslemek amacı ile kullanılan çiçekli desenlerin kolçaklarda da uygulanmış olması 2017 bayan saat modellerine ayrı bir hava katmış.

Leopar desen tutkunlarının da unutulmadığı yeni sezon saat modellerinde çok şık tarzlarda leopar desenleri kullanılmış.

Kalpler, baykuşlar, penguenler, çiçekler, ışıl ışıl taşlar, zincirler, zımbalar ve fiyonklar bu sene saatlerde de unutulmamış. Hepsi birbirinden cici ve şık duran 2017 bayan saat modellerini incelemek istiyorsanız resim galerimizden faydalanabilirsiniz. Sizin için en güzel modelleri düşünmüş olan tasarımcılar 2017 yılında şık ve zarif olmanızı sağlayacak.