Özgür Bilgi Kanalı

Yaz ve kış her mevsimde, gideceğiniz yere uygun abiye elbiselere ihtiyacınız oluyordur. Abiye elbiseler her kişinin zevkine uygun şekilde tasarlanmış, vitrinlerde sizleri bekliyor. Kış ayında bir davete katılmanız gerekli ve bütün abiye elbiseleriniz yaz aylarında giyinmeye uygun öyle mi? Sakın telaşlanmayın, hemen çıkın ve vitrinlere bir göz gezdirin. Hemen gözünüze kadife görünümlü, parlak, taşlı abiye elbiseler ilişecektir. Kış aylarının vazgeçilmezi kadife abiye elbiselerle siz de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Bu tarz elbiselerle tüylü kabarık ceketler giyinebilir; uzun abiye çizmelerle vamp bir görüntü elde edebilirsiniz. Daha rahat hareket etmenizi sağlayan bu yumuşacık modeller dar kesim, vücudunuzu saran modelleriyle ön plana çıkıyor.

Benim vücudum dar kıyafetler giyinmeye uygun değil diyorsanız; sizin için üst bölgesi dar, eteklere doğru bollaşan modeller de mevcut. Bunlardan birini edinip siz de mükemmel bir şıklık yakalayabilirsiniz. Kışlık modeller dışında yaz ayları veya baharda giyinebileceğiniz çok şık abiye elbiseler de var elbette. Bu sene kalın askılı az degajeli abiye elbiseler daha çok tercih edilecek. Straplez modeller artık demode olmaya başladı ve vitrinlerden yavaş yavaş kalkarak, yerini kalın askılı, daha asil görünümlü modellere bıraktı. Yine straplez giyinmeyi tercih eden, şık olmak isteyen kadınlar için de göğüs bölgesi taşlarla veya fırfırlı çiçeklerle kaplı, dolgun görünümde modellerle güzelliğiniz ön plana çıkarabilirsiniz. Straplez yakalı abiye modeller giyiniyorsanız mutlaka boynunuzda bir kolye bulunmalı, bağrınız bomboş bir görünümde olmamalıdır. Tek bir tane taşı olan ince zincirli kolyelerle zarif bir şıklık yakalayabilir; gittiğiniz yerlerin en güzeli olmaya devam edebilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.