Bayan Serçe Parmak Yüzük Modelleri


Midi yüzükler 2017 senesinde oldukça fazla kullanıldı

Her tarafta, bütün parmaklar için takılabilen takım yüzük setleri dolanıyor. Bunları takım halinde takabileceğiniz gibi sadece baş ya da serçe parmağınıza da takmanız mümkün. Tabi diğerlerine de ayrı ayrı… Peki, ‘2017 bayan serçe parmak yüzük modelleri’ nelermiş, birlikte inceleyelim.

İşaret ve orta parmakta daha büyük ve abartılı modeller tercih edilirken, serçe parmak için genelde ince ve küçük, abartılı olmayan modeller tercih ediliyor.

Gümüş ya da altın sarısı renkler daha çok yaygın.

Üzeri küçük tek taştan oluşan modeller yaygın olmakla birlikte; üzerinde kalp, kelebek ya da hayvan motifleri bulunan yüzükler de sıkça kullanılmakta.

Tüm parmaklarınızla birlikte serçe parmağınıza da yüzük takabileceğiniz gibi, sadece serçe parmağınıza da yüzük takabilirsiniz. Böyle zamanlarda, parmağınıza takacağınız yüzüğün biraz daha büyük ve taşlı olmasında bir sakınca yok.

Sadece düz halka şeklinde takılabileceği gibi, yüzük parmağı ve serçe parmağına takılan, zincir yüzükler bu sene oldukça moda.

Üzerinde isminizin baş harfi bulunan, taşlı yıldız, sonsuzluk işareti, üzerinde pati şekli bulunan yüzükler ve kalp şekli yoğun tercih edilen modeller arasında.

Ayrıca, serçe parmağı için fazlaca küçük model bulunsa da vazgeçemediğiniz; ama serçe parmağına takmak istediğiniz yüzükleri küçülttürebilirsiniz.

Taşlı ve büyük modeller biraz ağır kaçabileceği gibi küçük taşlı, halka şeklindeki modeller elinizin daha zarif durmasını sağlayacaktır.