SPAS Müstehaklık Sorgulama(Sağlık Provizyon Aktivasyon Sistemi)

Bobbi Brown‘ın 2017 yılına Katie Holmes‘lü reklam kampanyalarıyla oldukça hızlı girdi. Makyaj konusunda uzman markanın Long Wear Cream Shadow Stick (krem far) ve Long Wear Compact Foundation ürünleri kusursuz bir ten yaratma hayali olan kadınların tercihi olacak.

Kolayca uygulanabilen Long-Wear Cream Shadow Stick gözlerde gölgeli tonlar yaratmak, dumanlı göz makyajını hızlı bir şekilde uygulamak ve göz kapaklarını aydınlatmak için ideal bir seçim. Sekiz saate kadar bozulmadan kalabilen ve dağılmayan bu ürünün fiyatı 90 TL.
Kalem farı sürekli hareket halinde olan modern kadınlar için tasarladığını belirten Bobbi Brown, herkese ‘Hemen sürün ve çıkın!’ mesajı veriyor.

 

Yazın hit makyaj ürünlerinden bu rujlar tam 14 farklı tonda tasarlanmış. Makyajın hızlı ve kolay uygulanması gerektiğini düşünen Bobbi Brown, hafif formüllü Sheer Lip Color rujlarını kesinlikle öneriyor. İçeriğindeki shea yağı, murumuru yağı ve kayısı çekirdeği yağı sayesinde cildi beslemeye yardımcı olan ürün, dudaklarda uzun süre kalıcılığını koruyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here