Özgür Bilgi Kanalı

Her yaştan kadına hitap eden renkleriyle fırfırlı etek modelleri geçmişten çıkıp geliyor. Retro modellerin her ortama adapte olduğu bu dönemde fırfırlı etekler de moda olmaya devam edecek. Rengarenk veya simsiyah modelleriyle fırfırlı etekler şıklığınıza şıklık katacak. Günlük zamanlarda da davetlere, organizasyonlara gideceğiniz zamanlarda da hareketlerinizde size çok daha ışıltılı bir hava katacak fırfırlı modeller çok tercih edileceğe benziyor. Dolabınızın bir köşesine sıkıştırıp giyinmeyi bıraktığınız bir eteğiniz varsa mutlaka onu, o delikten çıkarın ve ütüleyip giyilecek bir hale getirin. Ya da mağaza vitrinlerine şöyle bir göz atıp kendinize en uygun fırfırlı eteği edinin. Siz de bu modadan geri kalmayın. Özellikle dans gecelerinde, hareketli organizasyonlarda mutlaka tercih edilecek bu modellerle dansınız daha güzel, yürüyüşünüz daha kıpır kıpır olacak.

Bu modeli çocuksu bulan bayanlar yeni fırfırlı modelleri görünce dayanamayıp mutlaka bir tane alacaklardır. Ne varsa geçmişlerin modasında var ve geçmişte moda olup bu dönemde dalga geçilen modeller tekrar moda olmaya devam ediyor. Platform topuklu ayakkabılarla ve zarf çantalarla kombinleyebileceğiniz bu etekler sadece mini modellerle karşımıza çıkmıyor. Ayaklara kadar uzanan uzun fırfırlı etekler de var ve bunların bayanlara verdiği şıklık da ayrı. Eğer uzun bir modeli tercih edecekseniz mutlaka altına ince topuklu bir ayakkabı seçmelisiniz ve eteğinizin uzunun yerlere sürünmesinden çekinmemelisiniz. Arka kısmı biraz kuyruklu gibi gelen fırfırlı etek modelleri katılacağınız davetlerde göz kamaştıracak. Kalça bölgesiyle barışamayan kadınlar için pek uygun olmayan uzun modeller yerine kısa modeller tercih edilmeli ve koyu renk çoraplar ve kalın topuklu ayakkabılarla şık kombinler yapılabilmektedir.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.