Gelin Çiçeğin de Yeni Moda


Her genç kızın rüyası düğünü. Çocukluktan hayal edip kurmaya başlarlar düğünü kızlar. Gelinliğini, duvağını hepsini kafasında kurar aslında. Ve o muhteşem gün  geldiğin de herşey hazırdır. Gelinliği tamamlayan 2 şey vardır duvak ve çiçek. Eski moda çiçekler artık geride kaldı. Daha eski de kalanlar ise yapay çiçekler..

Gelinliğiniz de asla yapay çiçek kullanmamalısınız. Gelinliğiniz ne kadar kaliteli ve klas olursa olsun yapay çiçek kalitesini düşürecektir. Canlı çiçek kullanmayı da geçtiğimiz yıl modasına bırakıyoruz ve 2017 te yeni çiçek modasına geçiyoruz. Çiçek buketin de bulunan çiçeklerin ya hepsi taşlardan yapılmış ya da canlı çiçeklerin üstüne taşlardan süs yapılmış 2 şekilde de muhteşem görünüyorlar. Evet artık yeni trend bu . Üstelik böylelikle gelin çiçeğinizi ömrünüzün sonuna kadar saklayabilir ve hatta bir aile geleneği olarak kızınıza ondan da kendi kızlarına kalabilir.

Diğer çiçeklere göre biraz daha pahalı olabilir. Fakat çiçeğiniz dilden dile de dolaşabilir. İmitasyon ve gerçek taşlı olanları da vardır. Tamamen el yapımıdır. Eğer el becerileriniz varsa kendi çiçeğinizi kendiniz bile yapabilirsiniz. İstediğiniz şekilde istediğiniz renklerde istediğiniz kadar taş kullanabilerek kendi çiçeğinizi kendiniz yapabilirsiniz.

İsterseniz çiçeğinizle uyumlu olacak şekilde bir gelin tacı da yapabilir veya satın alabilirsiniz. Kadınlar özellikle ışıltılı , taşlı süsleri severler. Yalnız gelinliğiniz de fazlaca taş bulunuyor ise taşlı gelin buketlerini tavsiye etmiyoruz. Çünkü gelinliği boğabilir. Gelinliği biraz sade seçebilir ve taşlı buketlerle tamamlayabilirsiniz. Duvağınızın taşlı olması özellikle de buket motiflerinde olması size ayrı bir hava katacaktır.