Özgür Bilgi Kanalı

Kış mevsimi geldi geliyor. Kış mevsimine hangi renkler daha uygun peki? Son yıllara bir baktığımızda ara renklerin daha çok tercih edildiğini görüyoruz. Özellikle göze çarpan kumral ve tonları: bal kumral, küllü kumral, altın kumral gibi…

Yine çok tercih edilen saç renkleri arasında altın kahve, karamel kahve, bakır kahve, dore kahve sayılabilir. Bu renkler oldukça popüler.

Kış mevsiminde saçlarınızın rengini değiştirecekseniz kışın soğuk havasına inat canlı ve sıcak renkler tercih edebilirsiniz. Klasik olan siyah, gri gibi diğer soğuk tonları bir kenara bırakın.

Şimdi birkaç saç rengini beraber inceleyelim:

Bal köpüğü rengi, sarı ve kumralın uyumuyla kış için harika bir ara renk. Sarıdan vazgeçemeyenlere tavsiye, bu renkle muhteşem görünebilirsiniz. Ayrıca bal köpüğü, yüzünüzün keskin hatlarını yumuşatacaktır.

Tarçın kızılı, kışın kasvetli havasına karşın canlı ve mükemmel bir saç rengi Açık tenliyseniz bu renk size daha ayrı bir güzellik katacaktır.

Çilek sarısı, doğal bir görünüm istiyorum diyorsanız tam size göre. Bu renk her ten rengine uyum sağlar. Ayrıca gözlerinizi önplana çıkaran bir saç rengidir.

Kızıl kahve, seksi kadınların tercihi bu renk yönünde. Kızıl ve kahvenin birleşimiyle harika saçlara sahip olabilirsiniz. Buğday tenli bayanlar tercihiniz kızıl kahve olabilir.

Koyu çikolata, kahverenginden sıkıldıysanız bu renkle farklı bir değişiklik yapabilirsiniz saçlarınızda.

Fındık kabuğu, yumuşak bir kahve tonudur. Kullanışlı bir renktir. Bu renk saçlarınızı gölge veya balyajla canlandırmanız mümkün.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.