nike-go-flyease-free-shoe

Nike GO FlyEase yeni ayakkabı modeli Sezgiseldir. Giymesi kolaydır. Çıkarması da bir o kadar  kolaydır. Tasarım, yenilikçilik ve mühendisliğin son noktalarından birisidir.

Gelebileceğinin kanıtı: ellere serbestlik veren bir ayakkabı modelinin ortaya çıkmasıdır.

Ayakkabının yumuşak hareketinin arkasında, ayakkabının tamamen açık ve tam kapalı durumda sabitlenmesini sağlayan iki dengeli bir menteşe vardır.

nike-go-flyease-free-shoe-2

Bu ikilik, başka bir imza ayrıntısına izin verir: Nike GO FlyEase gergi. Gerginin benzersiz esnekliği, birçoğunun verilmiş olabileceği bir eylemi güçlendirir (bir ayakkabıyı tekmelemek) ve bu hareketi, erişilebilir ve güçlendirici tasarımın temeli olarak tamamen yeniden tasavvur eder.

nike-go-flyease-free-shoe-3

Nike GO FlyEase’deki gibi gelişmiş, erişilebilir çözümler, Nike FlyEase teknolojisini harekete geçiren “daha iyisi geçici” zihniyetinin simgesidir. Piyasaya sunulduğundan bu yana teknolojiler basketbol, ​​koşu ve spor giyimde çok sayıda ayakkabı stilinde kullanılmıştır. Birbirini izleyen her tasarım, FlyEase kriterlerinin titizliğini  sarsılmaz performans standartlarını dengeler .

Nike GO FlyEase’de bu, mümkün olan en geniş aktif yaşam tarzları yelpazesine hizmet etmek anlamına gelmektedir. Kullanıcı şampiyon, eskrimci, Bebe Vio, sınıfa yarışan bir öğrenci veya elleri dolu bir ebeveyn olabilir.

Vio, “Genellikle ayakkabılarımın içine girmek için çok zaman harcıyorum” diyor. “Nike GO FlyEase ile, sadece ayaklarımı içeri sokup üzerine atlamam gerekiyor. Ayakkabılar, sadece uyarlanabilir sporcular için değil, herkesin gerçek hayatı için de yeni bir teknoloji türüdür. “

Nike GO FlyEase, başlangıçta belirli Nike Üyelerine davet yoluyla sunuluyor ve bu yılın ilerleyen aylarında daha geniş tüketici kullanıma sunulması planlanmaktadır.

Önceki makalePlayStation 5 disk sürücüsüz modeli Türkiye’ye geliyor
Sonraki makaleEba Canlı Ders Uygulaması İndir

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here