Özgür Bilgi Kanalı

Sokak şıklığını New York ruhu ile bütünleştiren SOLO, sportif görünümü ve geniş hazneli yeni ürünleriyle tüm Mosafer mağazalarında!

Mosafer, seyahat tutkunlarının ihtiyaç duyduğu her kategorideki özel ürün seçenekleri ile gününüzü keyifli hale dönüştürmeye devam ediyor. Outdoor çantalardaki uzmanlığını şehir hayatında da kullanabileceğiniz modellere uyarlayan Solo, tüm Mosafer mağazalarında seyahat severleri bekliyor.

İş hayatında ya da günlük kullanımlarda oldukça ideal olan Solo, sezona uygun renkleri ve tasarımlarıyla şehir hayatına dinamik bir hava katıyor. Solo’nun klasikleşmiş çizgilerini koruyarak modernize ettiği modelleri, şehrin hızlı ve yoğun hayatında size destek oluyor. Geniş iç hacmi ve eşyalarınızı organize etmeniz için geliştirilmiş kompartımanlarıyla ihtiyacınız olan her şeyi yanınızda rahatlıkla taşımanızı sağlayan Solo, fonksiyonelliğin yanı sıra şıklığı da vadediyor.

New York ruhunu sırtınızda taşıyın!

New York’un tarihi binalarını yansıtan renkleri, çoklu cepleri ve geniş hacmiyle sokak stiliyle eşleşen Solo backpackler, gezgin ruhunuzu yaşatmaya hazır. “Çantanı kap ve yola çık” iç sesini duyar gibiyiz!

Mosafer Solo, hayatınızı kolaylaştırmaya kararlı!

Hafifleyin! Şehir hayatına uyumlu Solo, geniş hacimli olma özelliği ile güzel bir hafta sonu kaçamağı yapmak için de size eşlik ediyor! Mosafer, günün eksiksiz ve kusursuz geçmesi için gezginlerin ilk tercihi olmaya devam ederken tüm Solo modelleri ile mağazalarında sizleri bekliyor.

www.mosafer.com

Zorlu Center Mosafer : Levazım Mah., Koru Sok.,

Boğaz Katı (-1)No:61, Beşiktaş, İSTANBUL

Tel: 0212 353 69 79

MOİ Mosafer: Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Cad. No:7

Mall Of İstanbul AVM 7F – Kapı No : 286 A

Başakşehir – İstanbul

Tel : 0212 801 30 24

Capitol AVM Mosafer: Altunizade Mah. Mahir İz Cad.
No:4/1 2. Capitol AVM 2. Kat.
No: 93 Üsküdar – İstanbul

Tel: 0216 562 1091

Ankara Havalimanı, Mosafer

Esenboğa Merkez Mah. Esenboğa Havalimanı,
İç Hatlar Giden DDL0522 Çubuk/ Ankara

0312 398 2006

Bodrum Havalimanı, Mosafer

Ekin Ambarı Mah. No:3
Milas Bodrum Havalimanı
İç Hatlar Terminali, ZK STD 03 Milas / Muğla

0252 523 0267

Nişantaşı City’s, Mosafer

Nisantaşı City’s AVM
Teşvikiye Cad. No:12 K:1 (Akkavak Katı)
Şişli/İstabul

0212 944 4880


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.