Özgür Bilgi Kanalı

Moda dünyasının fark yaratan ismi Fidan Şimşek, hayalini kurduğunuz gelinlikleri gerçeğe dönüştürerek en özel anınızda size tasarımlarıyla eşlik ediyor.

Modern ve özgün şıklığın moda dünyasındaki en güçlü temsilcilerinden Fidan Şimşek; vücutla bütünleşen, kalıpları ile bir o kadar zarif görünüm sergileyen gelinlikleri ile genç kızların hayalini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Sezonun düğün trendlerinden yola çıkarak iddialı gelinlikler hazırlayan Fidan Şimşek’ten çağ atlatan detaylar!

Fidan Şimşek, tasarladığı birçok farklı tarzda elbisenin yanı sıra incelikli işlemelerle hazırlanan gelinlik modelleriyle de genç kızların hayalini süslüyor.

Beyazın hakimiyet kurduğu gelinliklerin yanı sıra farklı renk seçenekleri de sunan Fidan Şimşek; kadife ve dantel detayları, pullu, payetli işlemelerin yer aldığı hem sade hem de uçuş uçuş gelinlikler tasarlayarak detayları öne çıkarıyor!

Gelinliklerde en çok tercih edilen düşük omuzlar, derin dekolteler, uzun kuyruk ve duvakların yanı sıra eteği çıkabilen, daha sonra after party konseptinde eğlenceli gelinliklere dönüşebilen çok özel gelinlikler ile aynı anda hem stil sahibi, hem de ortama uygun görünmek Fidan Şimşek kızı için zor değil!

Bedeni saran ve bir beden ince gösteren kalıpları ile Fidan Şimşek, düğününde ince görünmek isteyen gelinleri de unutmuyor.

Fidan Şimşek; özgünlüğü yakalamak isteyen gelinleri modern, feminen ve dikkat çekici gelinlik modelleri Yeniköy’deki showroomuna bekliyor.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.