Özgür Bilgi Kanalı

2017 yılında uzun saç modelleri hem ünlüler tarafından hem de güzelliğine önem veren bayanlar tarafından tercih ediliyor. Uzun saç modelleri hem dalgalı hem düz kesimlerde kullanılıyor. Son dönemin gündemde olan boya şekli ombre uzun saçlarda daha şık ve trend duruyor. Aşağıda uzun saç modelleri resimlerini inceleye bilirsiniz. Kesim ve boya yaptırmadan önce mutlaka yüz şeklinize göre karar verin. Yani yuvarlak bir yüze çok güzel yakışan bir kesim oval bir yüzde hiç de güzel durmaya bilir. O yüzden saç kesiminizi profesyonel stilistlere yaptırmanızda fayda var. Ve ya bir sonraki yazımızda yüz şekillerine göre saç kesimlerinde bahsedeceğiz. Yazılarımızı takipte kalın. Güzel ve şık olun!!!

!uzun-sac-modelleri-2017-ombre

ombre-uzun-sac-modelleri ombre-uzun-sac-modeli uzun-sac-modelleri-kahve 2017-uzun-saç-modelleri uzun-sac-modelleri-kahkul Uzun-sac-modelleri-dalgali uzun-sac-modelleri-2017 Uzun-Sac-Modelleri


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.