Özgür Bilgi Kanalı

Örgü modeller saçlarda da çantalarda da hiçbir zaman eskimeyen bir modaya sahip ve yerini hiçbir şeye bırakmıyor. Bazen şık durmadığını düşündüğünüz bir elbiseyi bile örgü çanta bir modelle kombinlediğinizde ilginç bir şekilde harika bir şıklık elde edebiliyorsunuz. Örgünün her zaman farklı bir asaleti ve zarif bir şıklığı olduğunu birçok modacı da kabullenmiş durumda ve kendi tercihlerine de bakıldığında birçok ünlü modacı ve modayı takip eden sanatçının da örgü modellerden vazgeçmediğini görmekteyiz. Bu yüzden örgü çantalar arasında çekici bir renk olan yeşil örgü çanta modelleriyle kıyafetlerinizi renklendirebilir; eğlenceli bir şıklık yakalayabilirsiniz. Kısa saplı, elinizde tutacağınız veya kolunuzun hemen altına takabileceğiniz tatlı yeşil renkte bu modeller bu sene de zarifliğinden dolayı tercih sebebi olmaya devam ediyor.

Kendiniz de örebileceğiniz özgün modeller yanında, vitrinlerde de sıkça rastlayacağınız örgü çanta modelleriyle siz de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Yeni trend olmaya başlayan kalın boncuklarla kaplanmış çanta sapları daha da güzel bir görüntü vermekte ve retro modasında yine yerini almaktadır. Bu boncukların renginde bileklikler veya kolyeler takarak siz de hareketli bir görünüme kavuşabilirsiniz. Böyle hareketli aksesuarlar kullanırken sade bir elbise tercih etmeye dikkat etmelisiniz. Örneğin yeşil renk çantayla açık kahverengi, sarı, açık gri gibi renklerde sade elbiseler veya bluzler tercih etmelisiniz. Açık renk kotlarla da çok şık duran yeşil renkli örgü çanta modelleri bu yıl moda olan ürünler arasında yerini aldı bile!


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.