Morpa Kampüs


morpa kampüs nedir

Morpa Kampüs, ilkokul ve ortaokul öğrencileri ve öğretmenleri için derslere destek olarak MEB müfredatına uygun konu anlatımı, soru bankası, deneyler, belgeseller, videolar, test yapraklar gibi birçok içerik üretim ve takip platformudur. Bu sistem sayesinde öğretmenler öğrencilerini, veliler çocuklarını, okul müdürü de hem öğrencilerini hem öğretmenlerini takip edebilmektedir. Öğretmenler bu sistemle öğrencilerinin gelişimini detaylı bir şekilde takip edebilir ve diğer öğretmenlerle belge ve bilgi paylaşımında bulunabilirler. Morpa Kampüs, 1,2,3,4’üncü sınıflar ve 5,678’inci sınıflar kullanmaktadır. Ayrıca sınıf ve branş öğretmenleri, öğrencilerin yanında velilere bu sistemi kullanabilmektedir.

Morpa Kampüs’te 1,2,3,4’üncü ve 5,6,7,8’inci sınıf öğrencilerinin kullanabileceği MEB müfredatına uygun konu anlatımı, interaktif çalışmalar, etkinlikler, sınavlar, ödev yaprakları, interaktif ödevler, çözümlü soru videoları, BBC belgeselleri, İngilizce videoları, deneyler, zengin kütüphanesi, ödüllü yarışmalar gibi birçok öğrencinin sevebileceği ve bilgilerini pekiştirebileceği bölümlerin yanı sıra raporlama ve değerlendirme bölümü de bulunmaktadır. Öğretmen ve velilerin daha düzenli olarak öğrencileri takip etme olanağı sağlayan bu sistem sayesinde öğrenciler daha hızlı ve kaliteli gelişme göstermektedir.

Morpa Kampü’se Nasıl Üye Olunur?

Morpa Kampü’se Nasıl Üye Olunur?

Morpa kampüs’e öğrenciler kredi kartı, banka havalesi, posta çeki, kargoyla kapıda ödeme gibi seçeneklerle ödeme imkanı bulabilmektir. Abonelik durumu abone olunduğu tarihten itibaren bir yıl sonrasına kadar olup öğrenciler Ağustos ayına gelindiğinde otomatik olarak üst sınıfa geçerler. Bu şekilde öğrenciler Morpa Kampüs’e istediği zaman kayıt olabilirler.

Öğrenciler Morpa Kampüs’e Neden Üye Olmalı?

Öğrenciler Morpa Kampüs’le derste öğrendiklerini eve gelerek tekrar edebilir ve öğrendiklerini pekiştirebilirler. Sesli ve animasyonlu anlatımla daha hafızada kalıcı bilgiler edinirler. Binlerce soru çözme imkanı bulan öğrenciler bu sistemle gelişimlerini rapor edip takip edebilirler. Öğretmenlerinin gönderdiği ödev, test gibi dökümanlara buradan ulaşabilirler. Ayrıca Türkiye genelinde yapılan ödüllü yarışmalara katılabilirler.

Öğretmenler Morpa Kampüs’e Neden Üye Olmalı?

Öğrenciler bu yaşlarda görselliğe ilgi duyduğu için daha fazla görsel ve animasyonlarla öğrencilerinin daha iyi öğrenin görmesini sağlayan öğretmenler Morpa Kampüs’le öğrencilerinin gelişimini de tekzip edebilmektedir. Öğretmenler sınıf içindeki konsantrasyonu arttırabilen interaktif bölümlerden faydalanabilirler. Deesi daha eğlenceli hale getirmek için eğitici oyun ve bilgi yarışmasından yararlanabilmektedirler.

Morpa Kampüsle ilgili daha geniş bilgiyi bu siteden edinebilirsiniz: https://www.teknoplato.com/morpa-kampus-girisi.html

Veliler Morpa Kampüs’e Neden Üye Olmalı?

Çocuklarının bilgisayar başında eğlenceli ve güzel vakit geçirmesini sağlayarak internette ki zararlı sitelerden korumuş olurlar. Çocuğunuzun ne kadar çalıştığını görebilir testlerde ve derslerde ki başarılarını takip edebilirler. Çocuğunuzun öğretmeniyle iletişim kurarak ödev ve dersler hakkında bilgi alabilirler. Çocuklarını daha ekonomik fiyata kaliteli eğitim görmesini sağlayabilirler.