Özgür Bilgi Kanalı

Son yıllarda, tüm dünyada ve Türkiye’de giderek hızlı bir gelişim gösteren saç ekimi operasyonlarında pek çok farklı yöntem kullanılıyor. Saç yapısından, ekim yapılacak alanın büyüklüğü gibi faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilen ekim yöntemleri, her zaman için hastalara istenen sonucu vermek amacıyla geliştiriliyor.
Son yıllarda en modern teknikler arasında gösterilen ve pek çok saç ekimi merkezi tarafından kullanılan FUE saç ekimi, hastaların aynı gün içerisinde taburcu edilebilmesi, oldukça hızlı ve kolay bir iyileşme sürecine sahip olması ve iz bırakmamasıyla ön plana çıkıyor.

FUE Saç Ekimi Nedir?

Açılımı “foliküler ünite ekstraksiyonu” olan FUE tekniğinde, saç derisinde herhangi bir kesi yapılmadan, özel kalemler aracılığıyla kişinin saç kökleri belli bir noktaya aktarılabiliyor. Saç kalınlığına bağlı olarak değişen boyutlardaki, milimetrik kalemler ile toplanan saç kökleri doğrudan istenen alana yerleştirilebiliyor.
Herhangi bir kesi yapılmaması sayesinde oldukça hızlı bir iyileşme sürecine sahip olan bu yöntemde hastalar operasyon sonrasında, doktor tavsiyelerine dikkat etmek koşuluyla günlük yaşantılarına kaldığı yerden devam edebiliyor.

FUE Saç Ekimi Hakkında Sık Sorulanlar;
⦁ FUE Saç Ekimi Nasıl Yapılır?
⦁ FUE Saç Ekimi Avantajları Neler?
⦁ Safir FUE Saç Ekimi Nedir?
⦁ FUE Saç Ekimi Sonrası Süreç Nedir?
⦁ FUE Saç Ekimi Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?
⦁ FUE Saç Ekimi Sonrası Bakım Nasıl Olmalı?
⦁ FUE Saç Ekimi Dezavantajları Var mı?
⦁ FUE Saç Ekimi Ne Kadar?
FUE Saç ekimi ile ilgili neleri merak ettiğinizi iyi biliyor ve endişelerinizi anlıyoruz. Tüm sorularınızın cevabını https://www.lalesacekimi.com/fue-sac-ekimi/ adresinden öğrenebilirsiniz.

FUE Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

FUE saç ekimi tekniği ile yapılan operasyonlarda öncelikle kişinin saç yapısı incelenerek işleme başlanıyor. Saç kökü kalınlığına bağlı olarak bir milimetreden küçük kesi uçları ile toplanan kökler doğru şekilde ayrıştırılarak ekim yapılacak alandaki kanallara yerleştiriliyor.

Her aşaması oldukça hassas olan FUE saç ekiminde hem saç köklerinin toplanması hem de kanalların doğru şekilde açılması fazlasıyla özen gerektiriyor. Saç kanallarının doğru açılmaması halinde, ekim sonrasında uzayacak olan saçların doğal bir görünümden uzak olması nedeniyle, bu işlemin mutlaka profesyonel ve tecrübeli bir ekip tarafından uygulanması tavsiye ediliyor.

Lale Saç Ekimi Merkezi, FUE yöntemi de dahil olmak üzere en modern teknikleri kullanarak dünyanın her yerinden hastalara en iyi sonuçları sunmaya devam ediyor.
Türkiye’nin ve dünyanın pek çok yerinden gelen hastalara, uzman operatörler ve tecrübeli medikal ekibi ile yardımcı olan klinik, steril ameliyathane ortamında, saç, bıyık, sakal ve kaş ekimi gibi hassas operasyonları, yüksek başarı ortanı ile gerçekleştiriyor.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.