Özgür Bilgi Kanalı

dezpack.com

Haftalık olarak 2 kilo verdirmeyi hedeflemiş olan bu diyet ile dengeli beslenme durumunu yaşam tarzınız haline dönüştürebilirsiniz.

Bu diyeti uygulayan kişiler hafta içi rejime girerek, hafta sonu serbest beslenebilmektedir. Aslında hedef noktaları arasında kilo kaybını devamlı hale getirmektir. Esnek olması ile ise haftada 2 kilo verdiren diyetlerin diğer bir özelliği arasında yer almaktadır.

Tüketilecek olan peynir, dondurma, beyaz et gibi farklı gıdaların içinde yer alan konjuge linoleik asit sayesinde kilo verebilirsiniz. Kilo vermenizi kolaylaştıracak anahtar kelime doğru beslenmedir. Facebook sayfamızdan destek almak için hemen tıklayın : https://www.facebook.com/diettodezpack/

Beyaz Peynir

Peynir, içerisinde yer alan kaliteli ve yüksek protein ile beraber kolayca sindirilirken birçok yiyeceğe göre iç bedene de çok daha fazla kalori harcatarak, metabolizmayı canlı hale getirmektedir. Haftada 2 kilo verdiren diyetler içerisinde üç ana ve iki ara öğünden bir araya gelmektedir. Güne kahvaltı ile başlanmalı ve her öğün içerisine üç saat ara bırakarak diğer öğünü tüketmek son derece önemlidir.

Dondurma Ve Limonlu Su

Dondurma tüketimi ise bu haftada 2 kilo verdiren diyetlerin tatlı olarak yer almaktadır. Sadece 100 gram sütlü dondurulması bu diyette zevkle tüketilmesini sağlamaktadır. Bu haftada 2 kilo verdiren diyetlerin hedeflemiş olduğunuz kilonuza tam olarak gelinceye kadar dilediğiniz süre uygulanmasını sağlamaktadır. Her sabah aç karnınıza bir su bardağı ılık su içerisine limon sıkıp içmeniz de yağ depo durumlarını düşürecek ve vücudun iç temizliğine yardımcı olabilmektedir. Aşağıda verdiğim linkteki ürünleri de inceleyebilirsiniz

https://www.dezpack.com/dezpack-dietto-urunleri

45 dakika Yürüyüş Gerçekleştirme

Her hafta içerisinde ortalama olarak iki kilo kaybettirmiş olan bu haftada 2 kilo verdiren diyetlerin uygularken gün içerisinde 45 dakika yüksek tempoda yürümeniz son derece önemlidir. Günün istediğiniz saat içerisinde yapabileceğiniz yürüyüş konusunda en ideal zaman aralıkları sabah ve akşam saatleridir.

Et Ürünleri

Kırmızı etlerden bir araya kuzu eti, beyaz et çeşitleri arasında ise hindinin göğüs kısmı konjuge linoleik asidi daha fazla olmaktadır. Bu iki et türü haftada 2 kilo verdiren diyetleri konusunda yararlı protein kaynakları olarak yer almaktadır. Etleri fırın içerisinde ya da haşlama olarak tüketmek sağlıklı zayıflama konusunda en doğru pişirme yöntemleri arasındadır. Birçok zayıflama araştırma uygulaması kural olarak 3000 ile 3500 mg içerisinde değişim gösteren konjuge linoleik asit içeren haftada 2 kilo verdiren diyetlerin yağ depo çeşitlerini etkili bir şekilde eritmektedir. Bu nedenle sizlere listede verilecek tüm miktarları kullanarak haftada 2 kilo verdiren diyetlerden yararlanabilirsiniz.


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.