İzmir Alsancak Psikolog Hizmetleri


kimlikpsikoloji.com

İzmir psikolog ofisimizde çocuk, genç ve yetişkin psikoterapi hizmeti sağlanmaktadır. Psikoterapiler bireyin günlük psikolojik semptomların kaynağını belirleyip o alana yönelik bilişsel müdahaleler ile iyileştirme sağlamaktadır. Olumsuz deneyimler, kötü yaşam şartları insan psikolojisini olumsuz etkilemektedir. Kişi bu durumdan kurtulmak için değişik savunma yöntemleri kullanmaktadır. Kimlik psikoloji olarak bireyin daha sağlıklı ve işlevsel düşünebilmesi ve davranması için profesyonel destek sağlanmaktadır.

İzmir Psikolog Hizmeti

İzmir psikolog hizmeti sağlayan kurumumuz en uygun ve ulaşılabilir şartlarda psikolojik destek sağlamaktadır. Kurumumuzda en çok çalıştığımız alanlar şu şekilde sıralanabilir:

dikkat testleri,

 • zeka testi,
 • kişilik testi,
 • gelişim testi,
 • yetişkin psikoterapi,
 • çocuk ve ergen psikolojik destek,
 • kayıp ve yas danışmanlığı,
 • grup terapisi,
 • evlilik ve çift danışmanlığı,
 • cinsel terapi,
 • bağımlılık,
 • boşanma ve ayrılık konularında en iyi şekilde psikolog desteği sunmaktadır. Uzman

psikologlarımız tüm terapi eğitimlerini tamamlamış alanda yüksek deneyime sahip ruh sağlığı çalışanlarıdır. İzmir psikolog merkezi olarak tüm psikolojik rahatsızlıklarda bütüncül bir yaklaşımla danışanlara hizmet sağlamaktayız. İhtiyacı olan danışanların gerekirse ilaç kullanması için gerekli yönlendirmeler de yapılmaktadır.

 

Alsancak Psikolog

Alsancak Psikolog merkezimizde etik kurallar çerçevesinde psikolojik danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Danışanların mahremiyet ve gizliliği en hassas olduğumuz konudur. Aslancak psikolog ofisimizde danışanları mutsuz, değersiz, kaygılı, sevilmeme gibi duygularını anlayıp daha uyumlu ve mutlu bireyler olmaları için desteklemekteyiz.

 

Alsancak Psikolog Hizmeti Ücreti Ne Kadar?

Alsancak psikolog hizmet ücreti ne kadar sorusu merak edilen sorulardan biridir. Psikolog görüşme ücretleri psikoloğun tecrübesi, yapılacak testler, kliniğin giderleri, bulunan il, terapistin almış olduğu eğitimlere bağlı olarak değişmektedir. Alsancak psikolog olarak danışanlara en uygun ve ulaşılabilir ücretlerde hizmet sağlamaktayız.

İzmir En İyi Psikolog Hizmetine Nasıl Ulaşabilirim?

İzmir en iyi psikolog kimdir sorusu çok sık sorulan bir sorudur. Kimlik psikoloji merkezimizde en iyi ve kaliteli psikolog desteği sunulmaktadır. Uzman psikologlarımız bireylerin sorunlarını koşulsuz bir kabul ve çözüm odaklı bir yaklaşımla psikolojik destek vermektedir. Bireyin ihtiyacı olan tüm terapi ekollerinin eğitim ve süpervizyonunu tamamlamış ruh sağlığı çalışanlarıdır. Kişilik bozuklukları, psikolojik bunalım ve rahatsızlıklarda bütüncül bir anlayışla hizmet vermektedir.

 

İzmir psikolog merkezi en bilinen kurum ve profesyonellerden eğitimlerini almış, yüzden fazla terapi deneyimine sahip psikologlardan oluşmaktadır. Daha iyi bir yaşam, sağlıklı duygu ve düşüncelere sahip olmak için uzman psikologlarımızdan destek almaya başlayabilirsiniz.


yemlihatoker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.