En Güzel Şal Modelleri


Bütün bayanların olmazsa olmaz aksesuarlarından biridir şal. Kıyafetin bütün havasını değiştirebilecek bir aksesuardır.

Kıyafeti değiştirmek yanında serin günlerde kıyafetin üstüne alarak hem soğuktan korunmak hem de şık görünmeyi sağlamak amaçlı kullanılan çok fonksiyonlu bir aksesuardır. Farklı tasarımlarının yanında farklı kullanım şekilleriyle de şallar oldukça modern parçalardır.

Büyük, geniş ve atkı şeklindeki şal modelleri kombinde seçilen parçalara dikkat çekmek isteyenler için doğru tercih oluyor. Üzeri pullarla ya da etnik desenlerle süslenen şal modelleri de çok şık bir görüntü sağlar. Birçok insanın daha kış gelmeden tercih ettiği modeller arasında vücudu diyagonal bir şekilde saran ve belde ince bir kemerle tutturulan şallar vardır.

Kürk şallar bu sezon yine ilgi gören şal modelleri arasındadır. Şık elbiseler ya da takım elbiseler üzerinde kullanılarak oldukça modern ve şık bir görüntü sağlar bu tarz şallar. Eğer kışlık şallar kıyafete uygun değilse yaz aksesuarlarını kış aylarında şal olarak kullanmak mümkün. Eşarplarda bluz ve gömleklerin üzerinde kullanılarak şal olarak kullanılabilir.

Küçük eşarplar omuzlarda dolanırken büyük şallar göğüste bağlanabilir. Kemer yerine bele bağlanan küçük şallar da oldukça şık bir görüntü ve farklı bir kullanım alanı sağlıyor. Elbise ve tulumlarda bu tarz şallar kullanmak son derece moderndir. Kullanım alanı bu kadar geniş olan şalların doğru modellerini bilerek kıyafetlere daha şık havalar kazandırmak oldukça basittir.