Özgür Bilgi Kanalı

Kadınların ve erkeklerin vazgeçilmezi kotlar..
Çok sevdiğimiz kotlar maalesef bir süre sonra eskiyor ve biz onları atmak zorunda kalıyoruz.Neden sevdiğimiz kotları atmak zorunda kalalım ki ? Kotlarımızı değerlendirmek yerine neden onlardan vazgeçiyoruz? peki kotlarımızdan neler yapabiliriz?
Çantalar, masa örtüleri ,bileklikler, yatak örtüleri, etekler, tutacaklar, koltuk döşemeleri, mutfak önlüğü, terlikler, elbiseler, yastık kılıfları, abajur kaplama, küpeler, kolyeler ve daha neler neler..
Evinizin hemen hemen her köşesinde kullanabileceğiniz kotlarımızla dekoratif harikalar yaratabilirsiniz.
Çeşit çeşit çantalarınızla herkes size bakacak.Tüm gözler üzeriniz de olacak.Evinizde ki hava dilden dile dolaşacak.
Üstelik tasarruflu ve zahmetsiz.. Sadece kot pantolonlarınızı değil bütün pantolonlarınızı değerlendirebileceğinizi unutmayın.
Mutfağınız da önlük şeklinde , kavanoz kaplamaları olarak yada tutacak olarak rahatça kullanabilirsiniz.
Oturma odanızda koltuk kaplaması şeklin de , yemek masası örtüsü olarak hatta fotoğraf çerçevesi kaplaması olarak bile mükemmel bir dekorasyon yapabilirsiniz.
Yatak odanız da yatak örtüsü ve daha birçok şey de..
Çok sevdiğiniz anı defterinizi veya günlüğünüzü dahi kotlarınızla kaplayabilirsiniz.

Örneğin kotun üst kısmını biraz kısaca kestikten sonra altına her yerden bulabileceğiniz güpürleri dikerek mükemmel bir kot eteğe sahip olabilirsiniz.
Veya çeşit çeşit renklerde kotlarınızı kare şeklinde kesip diktikten sonra dikilen yerlere yeterli büyüklükte boncuklar dikerseniz çok şık bir yatak örtüsüne sahip olabilirsiniz.
Yine kotlarınızdan yatağınız için yastıklar bile yapabilirsiniz.
Çalışma masanız da çok sevdiğiniz eski kotunuzu görmek istemez miydiniz? Kalemliklerinizi eski kotlarınızdan arda kalan parçalarla kaplayarak yeni bir kalemliğe sahip olabilirsiniz.
Ya da kotunuzu hiç bozmadan , eskidiğini düşündüğünüz kotunuz iç tarafına renkli danteller de dikerek yeni bir kota sahip olabilirsiniz..
Bunlar önerilerimiz..
Ne yapmak istiyorsanız yapmanız mümkün.Gerisi zevkinize kalmış..
Kolay gelsin ..


Yemliha Toker

Yemliha Toker

Profesyonel SEO Uzmanı ve E-ticaret uzmanıyım. https://yemlihatoker.com web adresim aracılığı ile SEO hakkında yanlış bilinen gerçekleri bildirmek ve SEO'yu öğrenmek isteyen herkese yardımcı olmaya çalışıyorum.